Can Yaman Kimdir?

Can Yaman Kimdir?
tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Son yıllarda Türk dizi ve sinema dünyası giderek yeni aktörleri bünyesine katarken, ortaya çıkan bazı aktörler özellikle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Can Yaman Kimdir?

İstanbul’da 8 Kasım 1989 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu meslek olarak avukat kökenli olmasına rağmen şimdilerde rol aldığı Erkenci Kuş dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizideki rolü sadece iyi yapması değil aynı zamanda çok fazla yakışıklı olması kendisini popüler hale getirdi. Zaten daha önce sizler için Erkenci Kuş nerede çekiliyor isimli bir makale hazırlamış ve Can Yaman Sevgilisi Kim isimli bir yazı ile de sizler için ayrıntılı bilgiler vermiştik.

Eğer bu şekilde devam ederse Can Yaman’ın ünlü dizi oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un yerini alabileceğini öngörmekteyiz. Zaten sürekli olarak yükselen fan sayısı, genç kızları peşinden koşturması ve magazin basınının neredeyse hiç gündeminden düşmemesi onu daha da cazip kılmaktadır.
Futbol, Gitar, Piyano, Bateri, Masa Tenisi, Rafting ve Badminton gibi sporlarla aktif olarak ilgilenen ve muhteşem bir vücut yapısına sahip olan yakışıklı oyuncu hakkında sizlerinde görüşlerini bekliyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen. Teşekkürler.

Kaynak: http://nasilgidilir.net

Can Yaman Kimdir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Merve Aymak dedi ki:

    Can Yaman çok yakışlı birisi oyunculukta on numara başarılar umarım yolu açık olur

Sayfa başına git