Yazılımcılıktan Para Kazanmak

Yazılımcılıktan Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 127 kez okundu.

Yazılımcılıktan Para Kazanmak; Eğer sermayeniz yoksa ve yazılım üzerine yeteneğiniz varsa ve para kazanmak istiyorsanız bu yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Günümüzde insanlar teknolojiye ve dolaylı olarak da yazılıma yöneliyor. Geleceğin mesleği olarak lanse edilen yazılım işi günden güne popülerlik kazanırken sizler de bu konu üzerinde yeteneğe sahipseniz para kazanabilirsiniz.

Yeteneği sermayeye dönüştürmek zordur. Bireysel olarak sahip olduğunuz yazılım bilgisi için ise aynısını söyleyemeyiz. Aileler artık geçmişe göre çok daha bilinçli ve geleceğin mesleği olan yazılım işine çok daha fazla kafa yoruyorlar. Bu doğrultuda da çocuklarını yazılım öğrenmesi için teşvik
ediyorlar. Bugün yapacağınız bir basit yazılımlı oyun ile çok zengin olabilirsiniz. 

Aileler de bunu bildikleri ve çevrelerinden de gördükleri için çocuklarının geleceği için böyle bir düşünce içine giriyorlar. Sizler de elbette yazılım yazarak zengin olma hayali kuranlardan olabilirsiniz. Ancak bu gerçekleşmediyse bu bilginizi boşa harcamak yerine yeni yetişecek çocuklara bilginizi paylaşabilir bu şekilde de para kazanabilirsiniz.

Yapay zeka, robotlar derken günümüzde yazılımla çalışmayan ürün neredeyse kalmadı. Cep telefonlarımızdan çalar saatlerimize, buzdolaplarımızdan kombilerimize hemen hemen hepsinde bir yazılım var ve oldukça önemli yazılımlar. Sizler eğiteceğiniz çocuklarla gelecekte fark yaratabilirsiniz.

Üstelik ders vermek için de bir sınıfa ihtiyacınız yok. Geçmişe göre artık internet çok daha erişilebilir durumda. Çocukların ellerinde cep telefonu ve evlerinde de bilgisayar bulunuyor. Çekeceğiniz online ders videoları ile çocukları eğitebilirsiniz. Harcayacağınız vakit minimum seviyede
kalırken ulaşacağınız kişi sayısı devasa boyutlara ulaşabilir. Online olarak ders verebileceğiniz oldukça nitelikli internet siteleri mevcut. Bu sitelerden kendinize kanal açıp yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca Youtube üzerinden de ders videosu yayınlayabilir, oradan da reklam geliri elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum olmakla birlikte kısa sürede ciddi paralar kazanabilirsiniz. Devir teknoloji devri ve çocuklar teknolojiyle ilk olarak cep telefonlarıyla tanışıyor. Ve o cep telefonlarından sizlerin ders videolarına ulaşmaları oldukça kolay olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git