Midye Satarak Para Kazanmak

Midye Satarak Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 161 kez okundu.

Sermayesiz iş fikirleri blogu olarak sizlere bu gün Midye Satarak Para Kazanmak hakkında detaylar paylaşacağım. Sokak satıcılığı yaparak para kazanmak isteyen insanların en çok tercih ettikleri ürünlerden birisi de midyedir. Midye satıcılığı yaparak para kazanmak isteyen insanlar oldukça mantıklı bir iş koluna adım atmaktadırlar. Günümüzde midye yemeyen insan yok denecek kadar azdır. Ayrıca midyeye ulaşmak da insanlar için oldukça zordur. Bu yüzden de sokakta gördüklerinde yemek isterler ve bir seferde de onlarca midye yerler.

Özenilerek hazırlanmış midyeler sevenleri için muhteşem anlar yaşatırken satıcısı için de güzel bir gelir kapısı oluşturur. Tezgahın düzeni, yer aldığınız konum bunlar çok önemlidir. Güzel konumlandırılan tezgah ile günde yüzlerce midye satabilirsiniz. Hem de çok kısa zaman içerisinde.  Sizler midye satarak para kazanırken insanlar da yedikleri midyelerden sonra hemen hemen her gün sizden midye yemeye başlarlar.

Ancak sokakta tezgah açmak için gerekli izinlere ihtiyacınız var. Bunları hallettikten sonra çok çok düşük maliyetli olan bu iş kolunda çok güzel paralar kazanmamanız için hiçbir neden yok. Büyük şehirlerde çok sık karşılaşılan midye satıcıları da bunun göstergesidir. Bir sektörde para varsa o sektörde iş yapan çok insan olur. Midye satıcılığı da bunun en güzel örneklerindendir.

Midyelerin temizliği, hazırlanışı hakkında yeterince bilgi sahibi olduktan sonra yapılması gereken satıcılık işinde müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Gıda işi olduğu için insanlar hijyen bekleyeceklerdir. Bunun için de mutlaka ama mutlaka eldiven kullanmanız gerekir. Midyenin olmazsa olmazları ise limon ve selpaktır. Oldukça düşük maliyetlerle elde edilebilecek olan bu yan ürünlerle tezgahınızı insanların hizmetine sunabilirsiniz.

Midye satışı yaparak para kazanmak için olmazsa olmazlardan birisi de konumunuzdur. Tezgahınızı açacağınız konum olduça önemli olduğu için kalabalık bir cadde üstüne açmanız gerekmektedir. Bu da size kat be kat fazla gelir olarak geri dönecektir.Midyeleri midye dolma olarak sunmanız da gerekir. Çünkü insanların tercihi genellikle bu şekildedir. Midye dolma yapımı ise oldukça basittir. İnternette yapacağınız kısa bir araştırmanın ardından sizler de kendi imkanlarınızla midyeleri midye dolmalara dönüştürebilirsiniz. Bunun dönüşüm sürecinin de maliyeti oldukça düşüktür.

Midye Satarak Para Kazanmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre Kelekçi dedi ki:

    Bence Geçerli Bir İş.Güzel Bir Mekanda Satarsanız Daha Çok Para Kazanırsınız Tabiki Para Kazanmak istiyorsak işlek bir yerde satmak gerek.
    Bu tarz işlere çok önem verilmiyor ama dediğim gibi işlek bir yerde satarsak cebiniz parayla dolar.Teşekkürler..

Sayfa başına git