Dailymotion ile para kazanma yöntemi

Dailymotion ile para kazanma yöntemi
tarihinde eklendi, 135 kez okundu.

Dailymotion ile para kazanma yöntemi

Dailymotion ile para kazanma yöntemi sermayesiz iş fikirleri olarak sunduğum iş fikridir. Gelin hep beraber inceleyelim. İnternet dünyasının en kolay para kazanma yöntemlerinden birisi de video üzerinden reklam izleterek para kazanmaktır. Bugün binlerce YouTuber’ın para kazanma şekli YouTube videoları üzerinden izlenilen reklamlardan elde edilen gelirlerdir. Sizler de aynı şekilde video yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Ancak ben kendimi kamera karşısında rahat hissetmiyorum, ben farklı videolar yükleyerek para kazanmak istiyorum derseniz de Dailymotion gibi bir seçenek çıkıyor karşımıza. Dailymotion’a video yükleyerek de para kazanabilirsiniz. Sermayesiz iş fikirleri içinde belki de en mantıklı, en az fiziki yorgunluk gerektiren iş budur.

Günümüz teknoloji, internet devri olduğu için video paylaşım sitelerine video yükleyerek oralardan izletilen reklamlarda elde edilen gelirler bir hayli yüksek oluyor. İnternet siteleri kazançlarını reklamlardan sağladıkları için video üzerinde çıkan preroll reklamlar oldukça değerli hale geliyor. Dünyanın herhangi bir yerinden indirdiğiniz bir videoyu kendi Dailymotion hesabınıza yükleyerek oradan para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde YouTube’a da yükleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak YouTube bu konuda size ait olmayan videoyu tespit ettiği anda telif problemiyle sizi baş başa bırakıyor. 

Kendinize ait olmayan görüntü, ses, müzik anında tespit edilebiliyor ve bu da hesabınızın kapanmasına kadar gidebiliyor. Bu nedenle böyle bir iş için Dailymotion tercih edilmelidir.
Para kazanma noktasında da sizin Dailymotion’a yükleyeceğiniz videolar insanlar tarafından izlendikçe, çeşitli internet sitelerine embed edildikçe, paylaşıldıkça ne kadar çok reklam izlenilirse sizler de o kadar çok para kazanacaksınız. Fiziki olarak herhangi bir zorluğu olmadığı için, bir bilgisayar ve internete sahip olmanız sizin için yeterli olacaktır.

Oldukça karlı bir iş olmakla birlikte bugün bu para kazanma yöntemini kullanan onlarca insan vardır. Piyasada rekabetin çok olması sizin bu sektöre girmenize engel değildir. Çünkü aynı video onlarca farklı kaynaktan, farklı Dailymotion hesabına yüklense de bu bir problem yaratmayacaktır. Önemli olan videonun izlenme sayısıdır. Sizin videonuz ne kadar çok izlenirse siz o kadar çok reklam geliri elde edeceğiniz için, aktüel videolar paylaşmaya özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git