Çadır

Çadır
tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Çadır

Çadır konusunda hizmet veren Elit Çadır isimli firmamız, sektöründe profesyonel olarak hizmet vermeyi ve kaliteyi hedeflemektedir. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında depo çadırı, şantiye çadırı, inşaat çadırı, mantar çadırı, hayvan çadırı, yatakhane çadırı, yemekhane çadırı, fuar çadırı, hangar çadırı, küçük baş hayvan çadırı, tavuk çadırı gibi konular yer almaktadır.

Çadır profesyonel ellerde şekillenen bir tüketim ürünüdür. Bu sebeple çadır konusunda Elit Çadır gibi kaliteli hizmet veren ve referansı çok olan firmaları tercih etmelisiniz. Elit Çadır olarak İstanbul Giyim kent te bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizlere 0212 514 9570 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Depo çadırı, firmaların genellikle, malzemelerini, ürünlerini, aksesuarlarını, gerekli veya gereksiz tüm eşyalarını yağmura, kara, doluya ve şiddetli rüzgâra karşı korumak için seçmiş oldukları bir çadır tipidir. Depo çadırlarının kesin bir boyutu yoktur.

Genellikle istenilen ebatlarda, özelliklerde ve yüksekliklerde özel olarak üretilmektedirler. Depo çadırı , ürünlerin kötü hava koşullarına uygun olarak saklanmasını sağlarken hem ekonomik hem de pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip çadırlar inşaat alanlarında ürünlerin depolanmasında ve inşaat malzemelerin korunmasında şantiye çadırı ismiyle de kullanılmaktadırlar. Elit Çadır olarak çadır sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübeyle depo çadırı konusunda da uzman kadromuzla profesyonel olarak, her türlü ebatlarda ve özelliklerde hizmet vermekteyiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git