Bir Milyoncu Açmak

Bir Milyoncu Açmak
tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

Düşük sermayeli bir iş kurmak istiyorsanız ve ticarete de meraklıysanız size Bir Milyoncu mağazası açmanızı önerebiliriz. Bir milyoncular orta ve daha alt sınıfa hitap eden işletmelerdir. Yani bundan dolayı lüks bir semte lüks bir mağaza açmanız zararınıza olacaktır. Bir Milyoncu Açmak için hiç acele etmemelisiniz. Birçok işletme hesap etmeden alelacele açılmasından dolayı kısa sürede kepenkleri kapatmak zorunda kalabiliyor.Bu sebeple dükkânınızda satmak istediğiniz her eve ve her iş yerine lazım olabileceklerin listesini yapın. Toptancılarla iletişime geçin.
Toptancıların yanı sıra fabrikadan halka satış yapan üretim firmaları ile de görüşüp toptan fiyat alın. İnternette uygun fiyata toptan satış yapan birçok firma bulunmakta olduğundan bunları da incelemenizi öneririz.

Bir Milyoncu Açmak İçin İzlememiz Gereken Adımlar

Tüm toptancılardan fiyatlarınızı aldıktan sonra dükkanınız için yer bakabilirsiniz. Dediğimiz gibi bir milyoncunun hitap ettiği kesim çoğunlukla orta ve daha az gelirli insanlardır. Bu sebeple dükkânı açacağınız yer hem kalabalık bir yerde olmalı hem de sizden alışveriş yapacak kesimin rahatça ulaşabileceği bir konumda olmalı. Yani Bir Milyoncu Açmak için açacağınız dükkânın konumu, fiyatı ve olası müşteri potansiyeli konularına ağırlık vermelisiniz. Mütevazi ürünler ve mütevazi bir kesime hitap edeceğinizden dolayı lüks bir semte ve lüks bir mağazaya gerek olmayacaktır. Tüm bu işlemleri yaparken ne kadar maliyet gideceği konusunda da fikir sahibi olacaksınız. 

Bir Milyoncu Açmak Kazandırır Mı

Tüm bu araştırmaları yaptıktan ve maliyetinizi de hesapladıktan sonra belediyeye gidip gerekli izinleri alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Belediyeler halka açık iş yeri açacak işletmeci adaylarından güncel kira kontratlarını eğer yer adaya aitse tapu kaydının fotokopisini ve borcu yoktur belgesini ister. Vergi levhası çıkartırken yoklama fişi, kimlik fotokopisi, yangın güvenlik uygunluk raporu, iskân belgesi ve başvuru formun doldurulup teslim edilmesini ister. Bir Milyoncu Açmak için düşündüğünüz dükkânın yasal bir engeli yok ise ruhsatı kolaylıkla alabilirsiniz. Bütün bu aşamaları aştıktan sonra sorunsuz bir şekilde işinize odaklanabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Göze hitap eden temiz ve doğru ışıklandırılmış bir dükkânı herkes ziyaret etmek ister. Sadece gezmek için bile içeri girip çıkarken mutlaka ilgilerini çeken küçük de olsa bir şey alıp çıkabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git