Affiliate Marketing Siteleri

Affiliate Marketing Siteleri
tarihinde eklendi, 162 kez okundu.

Affiliate Marketing Siteleri: Bu gün sizlere güncel ve sermayesiz iş fikirleri olarak internetten pazarlama yeteneğinizi kullanarak para kazanma yani satış ortaklığı (Affiliate marketing) sitemini anlatacağım. Affiliate marketing olayını kavrayan insanların ilk başvuracağı yer yine Google oluyor. Kısa bir araştırma ile Affiliate marketing ile para kazandıran siteler aranıyor ve taranıyor. Affiliate marketing ile para kazanmak istiyorsanız kendiniz bu işe en baştan başlayabilirsiniz.

Zaman içinde belki de hiç tahmin edemeyeceğiniz yerlere gelebilirsiniz ve aklınızın ucunda olmayan rakamlarda paralar kazanabilirsiniz. Ancak ben bu kadar zaman beklemek istemiyorum diyor ve en kısa sürede bu işe başlamak istiyorum diyorsanız kısa bir araştırma ile Affiliate marketing ile para kazandıran sitelere ulaşabilirsiniz.

Ya da Affiliate marketing ile reklam vermek istiyorsanız yine kısa bir araştırma ile Affiliate marketing ile reklam alan sitelere, Influencer’lara veya Facebook sayfalarına ulaşabilirsiniz.
Affiliate marketing doğası gereği satış ortaklığı prensibine dayandığı için yine sizin Affiliate marketing ile para kazanmanız için satış ortağı olabilecek pozisyonda olmanız gerekmektedir. Başvurduğunuz internet sitelerinin size geri dönüp anlaşma yapması için elinizde büyük kitlelere ulaşabileceğiniz hesaplar olması gerekir ki faydalı bir anlaşma yapılabilsin. Bunun haricinde Affiliate marketing ile para kazanmak için biraz çabalamanız gerekmekte.

Kişisel sayfalarınızdan vereceğiniz kodlar ile insanlar alış veriş yapabilir. Siz de bunun üzerinden komisyonunuzu alabilirsiniz. Ancak ne kadar insan bu kodlar üzerinden alış veriş yapabilir ki? Ya da o insanların yaptığı alış verişten size ne kadarlık bir komisyon düşebilir ki? Oldukça az miktarlarda olacaktır. Bu da sizin için pek faydalı olmayacaktır. Bunun yerine bu işe en baştan başlayıp, biraz zaman tanıdıktan sonra böyle sitelere başvurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Satış ortaklığı yani Affiliate marketing yapan bazı siteler;

http://www.reklamaction.com/yayinci.html
https://aff.gittigidiyor.com
http://www.medikalize.com.tr/panel/register.php
xticaret.com
odaklipazar.com
clickmerkez.com

Affiliate Marketing Siteleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mümtaz dedi ki:

    Güzel anlatım için teşekkürler, çok faydalı oldu.

Sayfa başına git