YouTube Video Çekerek Para Kazanma

YouTube Video Çekerek Para Kazanma
tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

YouTube Video Çekerek Para Kazanma

Arkadaşlar bu gün sizlere  YouTube Video Çekerek Para Kazanma hakkında detaylı bir yazı yazacağım. Öncelikle ben bu blogu ek iş yapmak para kazanmak isteyen herkes için hazırladım. Sermayeli sermayesiz iş fikirleri ‘ni sizlerle paylaşıyorum.

Bu gün size para kazandıran işler olarak en net ve en karlı olabileceğiniz bir iş sunmak istiyorum. Bu iş YouTube video çekerek kazanç sağlamak. Bu bir o kadar kolay ama bir o kadar da zordur. Nasıl mı? İşte şu yüzden zordur. Bir çok prosedür vardır. Kazanç açmak YouTube para kazanmak için en az 1000 abone ve en az son 1 yılda 4.000 saat izleme gerekmektedir. Bu en zor kısmıdır. Ama bunu açar ve düzenli videolara paylaşırsanız ve de kendi güzel özelliğinizi duyurarak bir anda fenomen olabilirsiniz.

Bende bu arada bir kanal sahibiyim. Ama ilerleyen süreçte video çekmeye başlayacağım. Bu aralar sadece Sermayesiz İş Fikirleri blogum odaklandım. Bu yüzden de video çekecek bir fırsatı bulamıyorum. İlerleyen zamanda bende çekmeyi düşünüyorum. Neyse sözlerime devam edeyim. Bu Youtube işinde gerçekten çok para var. Buradan fenomen olanlar bayağı ücret almaktadır. Bende bu yüzden bu günkü yazımda YouTube video paylaşarak para kazanmak konusunu aldım. İnşallah bu sayede sizlerde kazanç sağlayabilir belki fenomen olabilirsiniz.

Öncelikle bir videonuz veya sizin herkese komik gelen bir yönünüz varsa kesinlikle bu işe girin derim. Neden Youtube girmek oradan kazanmak derseniz ölmeyecek bir iş ve daima kazanacak bir sektör olduğunu diyebilirim. Örnek olarak ise ne ararsak video olarak öncelikle Youtube bakmayanımız yoktur. Yerli bir video sistemi olmadığı müddetçe de bu iş bitmeyecektir. Olsa bile Youtube’dan para kazanma olayı hiç bitmeyecektir. Dünyalar tatlısı kızınız mı var? Minik anılar çekebilir onunla birlikte Youtube videolarını çekebilirsiniz.

Yada mutfakta çok mu iyisiniz. Tüm yemekleri yaparken video çekip atabilirsiniz. Ayda 2.000 TL kazanan Nuran Bilik de sizin gibi mutfağını youtube açarak gelir elde ediyor. Yada klişe oldu ama makyaj videosu çekebilir bir anda Danla Biliç gibi olabilirsiniz. Yani sermayesiz iş fikirleri  sunan bir yazar olarak sizlere her zaman kolay para kazanmak hakkında yazılarımı yazmaya devam edeceğim. Özellikle sizlerden isteğim Facebook Sayfamı takip etmeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git