SEO Firması Kurmak

SEO Firması Kurmak
tarihinde eklendi, 595 kez okundu.

SEO Firması Kurmak

SEO bildiğimiz üzere web sitesi optimizasyonu demektir. Biz de internet ve web devrinde olduğumuz için SEO dan anlayanlar için SEO firması kurmak ve deaylarını sizlerle paylaşmak için bu güncel yazıyı yazmaya karar verdim. SEO yapımı ve Web Sitelerine seo ayarları yapmak trend iş fikirleri arasında gösterilmeye başlandı. Buna ek olarak ise kazancı da iyi bir şekilde arttı diyebilirim. Yani bir siteye duruma göre 1.000 TL ile 5.000 TL arasında SEO yapılmaktadır.

SEO bildiğimiz üzere iç ve dış olarak bölümlerden oluşan Arama motoru optimizasyonu diyebiliriz. Onu da açacak olursak arama motorunda sizin anahtar kelimede çıkmanızı sağlamak için yürütülen bir dizi faaliyettir. Bunun için ise gerekli işlemler ve düzenlemeler gerekiyor. Bu dünlemeler yapıldıktan sonra da belirli yazılımlarla veya doğal sitelerle link ve backlink çıkışı yapılıyor. Tamıtım yazıları vs yapıldıktan sonra sizin bu anahtar kelimede çıkmanızı sağlıyorlar. Bu sadece yeterli de değil. Sizin bu durumda yapmanız gereken sadece öıkıp bırakmak değil oradaki varlığınızı da sabitlemeyi amaçlıyor ve bu durumda SEO daaliyetlerini artırıyorlar. Yani SEO firması ile anlaşmanız muhtemelen bir yıllık süreç için yapılıyor. Sizi hem zirveye çıkarıp hemde kalıcılık sağlayarak seo tamamlanmış oluyor.

Bu konuda eğer bilginiz varsa burada sizlere güzel bir ekmek kapısı ortaya çıkmaktadır. Ne mi SEO firması Kurmak. Yani SEO firması kurarak para kazanmak fikrini gündeme getirdik. Bunu da sizler neden yapmalısınız biliyormusunuz. Eğer bu işten anlıyorsanız rakiplerinizi takip ediyor güncel kalabiliyorsanız eğer bu iş tam size göre. Çünkü geleceğin mesleği gözüyle bakılıyor. Neden mi? Çünkü ilerleyen zamanda herkesin bir web sitesi olacak ve günlük gibi yada şu anki adı ile blog gibi işleyecektir. Burada rekabet ve yarış ortaya girecek buna da SEO firmaları katılacak. Kimin yaptığı SEO ve ürettiği içerik kaliteliyse o kazanacaktır.

Gerçekten de benimde dünyada gördüğüm kadarıyla bireğilim var. Nerdeyse domainlerin her geçen gün tükendiğine şahit oluyoruz. Özellikle de .com alan adı baya bir azalmış diyebilirim. Artık tek ve iki kelimeli siteler değil 3 kelimeli siteler gündeme geldi. Neden mi ? Çünkü alan adını alan alana ve tescilleyen tescilleyene daha da devam etmektedir. Burada teknik bilgisi olmayan kişiler ise SEO firmasına ihtiyaç duyacaktır. Burada da sizler işte SEO ayarlarını yapmayı, çalışma yürütmeyi yapabiliyorsanız firma kurabilir para kazanabilirsiniz.  Geleceğin mesleği diyebilirim. Sizde az çok anlıyorsanız kendinize ait bir SEO firması kurmak fikrini gözden geçirebilirsiniz.

Bunun için kendinize bir web sitesi açıp iletişim ve iş beklemeye başlamalısınız. Yada web master forumlarında kendinize iş bulabilirsiniz. Ben R10 üzerinde reklam ve tanıtım yazısı satışı yapabiliyor oradan para kazanabiliyorum. Sizde oradan seo işi site yapımı veya kurulumu yapabilirsiniz. Buradan kazandığınızı da reklama yatırarak daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git