Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Oyun Oynayarak Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 148 kez okundu.

Sermayesiz Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Arkadaşlar bu gün sizlere yine bir sermayesiz iş fikirleri olarak yöntem açıklayacağım. Öncelikle bu blogumu okuyanların değerli buldukları yazıları arkadaşlarınız da faydalansın diye paylaşmanızı istiyorum. Değerli okurlarım kimisi para harcamadan para kazanalım, riske girmeden sıfır sermaye ile para kazanalım diye takip ediyor. Anlattıklarımdan doğru çoğu bu şekilde, fakat bazı anlatacaklarım da biraz masraf var ama siz o yaptığınız masrafı katlayarak alıyorsunuz.

Öncelikle bu şekilde bir sistemi nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanmak adlı bu sistemde öncelikle belli başlı online oyunlar seçerek herkesin genellikle oynadığı bir oyun seçiyoruz. Bu oyunlar genelde Çarl kasma, Metin 2 , benzeri oyunlardır. Bu oyunlarda amaç sizin kontrolünüzdeki karakteri en güçlü ve en yüksek Level’e çıkarmaktır. Bu da belli zaman belli güç biraz da paraya gerek duyulmaktadır. Bunun için bu zamanı olmayanlar hazırlanmış ve gereksiz Level’lerin geçildiği hesapları değerli kılmaktadır. Bu da bizim hedef kitlemiz dir. Yani bu tip kişiler orta seviyeye çıkmış Level’i ortalamış karakterler satmak.

Bunu da öncelikle şu şekilde yapmamız gerek. Hesabı açtık. Cebimize de biraz para koyduk. Ama hepsini yazmayı unutmayınız. Mesela güzel silah kalkan koruyucu benzeri şeyleri aldınız. Kılıç vs hepsinden tamamlayın. Ama gereksiz eşya ve silah almayın. Bunları mesela 500 TL ye saın aldınız. Ve bir hafta boyunca siz bunu da level atlama için kastınız. Vakit buldukça da hesabınıza girin oyunu devam edin. Mesela 2 hafta boyunca baya level atladınız varsayalım. Bizler sermayesiz iş fikirleri olarak bu şekilde kazanç hayal ediyorduk. Ama ne yaptık. Sermaye harcayarak bir hesap oluşturduk. Maksat ise Oyun Oynayarak Para Kazanmaktı. Bunu da başardık. Şimdi ise bunu nasıl paraya çevireceğimiz kısmına.

Arkadaşlar öncelikle bir giderleri yazın. Giderler 500 TL idi. Buna birde günlük ortalama kazanç (yevmiye) ekleyin. Mesela 10 gün oyun oynadınız. 10×50 TL dediğinizde ise ortalama 500 TL de bu edecektir. Yani 500 + 500= 1.000 TL bu sizin hak ettiğiniz. Birde buna sizin karınızı ve pazarlık payınızı ekleyerek satışa sunacaksınız. yani 1.400 Tel ile 1.600 TL arasında bu Çar’ınız alıcı bulacaktır. Bu oyunu nasıl satacaksınız.

Öncelikle arkadaşlar bu iş için kurulmuş belli web siteleri vardır. Hesap açarak buralardan satabilirsiniz. Bunun yanı sıra kesinlikle meşhur bir oyunun Sosyal medya grubu vardır. Bu gruplardan derecenizi levelinizi gücünüzü yazarak satış yapabilirsiniz. Bu günde sizlere Sermayesiz İş Fikirleri olarak Oyun Oynayarak Para Kazanmak nasıl olur anlatmış olduk.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git