Merdiven yıkama işi ile para kazanma

Merdiven yıkama işi ile para kazanma
tarihinde eklendi, 210 kez okundu.

Sermayesiz iş fikirleri blogu olarak sizlere bu gün Merdiven yıkama işi ile para kazanma nasıl olur? onu anlatacağım. Hemen sermayesiz işleri gördükçe sizlerle paylaşıyorum. Bu yüzden de gördüğüm bir yeni iş fikrini sizlere yazıyorum.

Arkadaşlar özellikle sizlere diyeceğim şey şudur. Zahmetli ve zor bir iştir. Ama dediğim gibi sermayesiz iş fikirleri arasındadır. Sadece gideriniz büyük bir hortum almak, temizlik malzemesi almak ve fırça ve benzeridir.

Bu malzemeleri aldıktan sonra iş sadece size apartman bulmaktadır. Bunun için de eş dost komşu herkese sorun. İllaki size bir kaç kapı açılacaktır. Bu sayede sektöre atılacak merdiven yıkama işi ile para kazanma yolunda ilk adımı atacaksınız.

Bu malzemeleri aldıktan sonra da size bu yeni iş fikrinin detaylarını anlatacağım. Arkadaşlar bu arada bu iş haftalık yapılan bir iştir. Her hafta bir gün gelinir apartman yıkanır temizlenir ve gidilir. Bu şartlarda apartman başı 100 ile 150 TL arasında ücret talep edilir. Yani günde bir kaç saat çalışarak toplamda en fazla 10 saat çalışarak ayda 150 TL almak güzel paradır.

Bu şekilde sizler 20 Apartman sahibi olursanız her hafta toplamda günde üç apartman yıkarsanız. Bu haftada 21 apartman yapar. Bu da sizin için ayda 1.500 TL yapar. Siz günde bu sayıyı 4 yaparsanız 2.250 TL kazanç elde edersiniz.

Bu da hemen hemen bir ayda size 100 TL masraf çıkardığı için siz neredeyse masrafsız bir şekilde sermayesiz iş sahibi olursunuz. Bende sizler için yeni iş fikirleri araştırdıkça paylaşacağım. Para Kazanma Adına sermayeli sermayesiz tüm işleri paylaşacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git