İnstagram Hesabı İle Para Kazanma

İnstagram Hesabı İle Para Kazanma
tarihinde eklendi, 456 kez okundu.

Sermayesiz İnstagram Hesabı ile para kazanma

Arkadaşlar bu gün sizlere  para harcamadan nasıl para kazanılır onlarla alakalı bir yöntem göstereceğim. Bu yöntemi şu anda bir çok kişi yapmaktadır. Sosyal medya hesabı satarak para kazanma ve sosyal medya hesabından para kazanma. Nasıl yapacağız? Sosyal medya hesabı nasıl satılacak? Neden İnstagram?

Öncelikle arkadaşlar bu hesabın platformunu seçiyoruz. Tavsiyem İnstagram’dır. Diğer sosyal medya siteleri instagram kadar etkili değil.  Öncelikle fenomen olmaya müsait bir konu seçiyoruz. Mesela komik paylaşımlar adında bir hesap seçiyoruz. Öncelikle biraz hesap takip ediyor. Geri dönüşler bekliyoruz. Geri dönüşler için bir kaç gün bekleede kalıyoruz. Ama zaten her gün yeni kişi takip etme sınırı olduğu için bu sınırı geçmiyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam 200 kişi idi. Yani her gün düzenli olarak 150-160 kişi takip edin. Ve bu sayınız arttıkça yavaştan herkese açık olan bu hesaptan videolar komik anılar sevimli videolar paylaşın.

Daha sonra her gün bu şekilde devam edin. İşiniz sadece buna bağlamayın. Önünüzde bilgisayardan başka hesap ve başka isimle bir instagram hesabı daha açın. Buradan da aynı videoları ve taktiği devam edin. Yani aynı anda iki hesabı aynı videolar ile kasmaya başlayacaksınız. Bir süre sonra da sizi takip edenlerin arttığını ve bir kaç ay sonra da artık sayıya yetişemediğini göreceksiniz. Daha sonra da bir tanesini 100 K üzerine çıkarınca da artık satmaya başlayabilirsiniz. Ama diğer hesabımız elimizde kalacaktır. O ana hesabımız olacak ve devamlılığı onunla sağlayacaksınız.

Gelelim önümüze 2 yol var. Ya hesabı bu şekilde satarak devam edin. Yada bu hesapları reklam ve satış amaçlı siz kullanın. Önümüzdeki yolu siz belirleyin. Bence elinizdeki ana hesaptan reklam kazancı sağlarken yaptığınız diğer fenomen hesabı satın. Sattıkça da diğer hesabınızla açacak olacağınız hesabın da tanıtımını yapabilirsiniz.  Bu sayede her zaman elinizde hali hazırda bir kitle mevcut olacaktır.

Sizlere ufak bir hesap çıkaracak olursak da bir 100.000  kişilik bir hesap tam olarak 500-800 TL arasında satılmaktadır. Buna ek olarak aldığınız reklamlar da her reklam başına en az 100 TL olacaktır. Bu sayede sermayesiz olarak para kazanmış olacaksınız. Bu da sizlere ek iş fırsatı ek gelir fırsatı sağlayacaktır. İnstagram Hesabı İle Para Kazanma gerçekleştirmiş olacaksınız. Sermayesiz iş fikirleri olarak bunu yan gelir olarak yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git