Editörlük Yaparak Para Kazanmak

Editörlük Yaparak Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 149 kez okundu.

Editörlük Yaparak Para Kazanma

Bu gün sizlere Sermayesiz İş Fikirleri kapsamında olarak bir web sitesinde Editörlük yaparak para kazanmak nasıl olur onu anlatacağım. Web sitesinde editörlük günlük konu ile alakalı yazılar yazarak yapılan bir online iştir. Evde yada belli ofiste çalışma şartları olabilir. Bu şartlara göre sizler çalışabilirsiniz.Editörlük yaparak para kazanmak hemen hemen herkesin yapabileceği bir iştir. Sadece yöneldiğiniz alan ile alakalı büyük bir kaç web sitesi seçin. Hepsine CV gönderin. Alanla yazılar makaleler yazabileceğinizi söyleyin. Ondan sonra da size dönüş yapılmasını bekleyin.

Editörlük ile Nasıl Kazanç Sağlarsınız?

Arkadaşlar öncelikle bu işte kazanç planı iki şekildedir. Yani sizin seçiminize göre ve web sitesi sahibinin seçimine göre para kazanabilirsiniz. Bu iki türlü olmaktadır. Ya belli aylık veya haftalık alarak para kazanabilir ya da yazı başına kazanç sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak dışarıdan makale alan birisi 100 kelimeye 1.5 TL alıyor. Yani ortalama bir makale de 300 – 400 kelime olarak olduğunu düşünürsek yani ortalama yazı başı 5 TL diyebiliriz. Sizlere günde ortalama 10 yazı yazarsanız eğer günlüğünüz 50 TL ye gelmiş olur. Bu da size aylık 1.500 TL kazanç ek iş getirisi olacaktır.

Buradaki haberimde de dediğim gibi Makale Yazarak Para kazanabilirsiniz. Yada bu gün yazdığım yazıdaki gibi Editörlük Yaparak Para Kazanabilirsiniz. Bu gün Sermayesiz İş Fikirleri Blogu olarak sizlere online veya evde para kazandıran işler sunmaya çalıştım. Editörlük Yaparak Para Kazanmak nasıl olur sizlere anlattım. Bir diğer ek iş fırsatında görüşmek dileğiyle.

Editörlük Yaparak Para Kazanmak Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Adsız dedi ki:

  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ
  http://www.evdenpara.org

 2. Editörlük yapmak isterim Nuri Kardeşim…

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Evet güzel karşı bir iş yani günde 10 yazı da uzak deil aslında bizim için. Kalememiz güzel gakat Vakit yok. O olsa zaten editörlük işinde güzel para var diyebilirim. Günde 20 makale çıkarabilirseniz eğer 100 tl yani güzel kazanç. İnşallah recep hocam.

Sayfa başına git