Dantel ve Örgü Yaparak Para Kazanmak

Dantel ve Örgü Yaparak Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 170 kez okundu.

Dantel ve Örgü Yaparak Para Kazanmak adlı yazıma başlarken sizler için derlediğim sermayesiz  iş fikirleri neler? Yeni iş fikirleri neler? hep onları sunmaya çalışıyorum. Bu günde dantel yaparak para kazanma veya masa örtüsü yaparak para kazanma gibi fikirlerden bahsedeceğim. Umarım sizlere fikir konusunda yardımcı oluruz.

Eskiden günümüze kadar devam eden dantel işi ile siz de ek gelir elde edebilir. Bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Geçmişten günümüze dek devam eden bu dantel işlerini zamanı olmayan insanlar para vererek almaktadırlar. Bizlerde bu zamanı olmayan Anneler kadınlara bu işleri yapıp satabiliriz. Kimisinin boş zamanında çok yaptığı dantel ve örgü işleri tamda ev hanımlarına kazanç kapısı olmaktadır.

İşi sebebiyle zaman sıkıntısı olan ve dantel işine da meraklı olan kadınları kendimize hedef kitle belirlersek bu işi iyi bir şekilde gerçekleştirmiş oluruz. Yani onların ihtiyaçları neler diye düşününce ne yapacağımız da ortaya çıkacaktır. Mesela masa örtüsü, tv örtüsü, yelek, kazak, örgü çocuk tulumu, dantel işleri, yazma ve dolak oyası, lif veya patik çorap gibi işler zaman ve becer isteyen işlerdendir. Bu da sizlerin hedef kitlenizde ki kadınların ihtiyaçlarına göre yapacağınız işlerdendir.

Sizler için bu sefer Dantel ve Örgü Yaparak Para Kazanmak nasıl olur onları anlatmaya karar verdim. Yukarıdaki tüm bu ürünleri yapmayı biliyorsanız elinizde dikiş işleri nakış işleri geliyorsa durmayın. Şimdiden bir şekilde elinizden ne geliyorsa yapmaya başlayın. Göreceksiniz ki sizlerde dantel yaparak ve örgü yaparak para kazanabilir satışınızı yaparak ek iş imkanı bulabilirsiniz. Hemde boş zamanınızı nakite çevirmiş olursunuz.

Dantel ve Örgü Yaparak Para Kazanmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Enis dedi ki:

    Güzel iş fikirleri paylaşıyorsunuz. Teşekkürler

Sayfa başına git