Ağaç Ahşap ve Tornada Sektörün Öncüsü

Ağaç Ahşap ve Tornada Sektörün Öncüsü
tarihinde eklendi, 148 kez okundu.

1976 yılında kurulan Alkan Ağaç Ahşap Torna firması, pek çok torna ve ağaç modelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüze kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş olan firmamız uygun fiyat politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız bu hizmetlerle yetinmeyip 1998 yılı itibariyle kalorifer petek imalatı ve kapı çıtası üretimine başlamıştır. 2000 yılı itibariyle de mobilya aksesuarlarının tamamını içeren hırdavat sektöründeki yerini almıştır.

Firmamızda yer alan tüm ürünlere Alkan Torna üzerinden ulaşabilirsiniz. Ahşap torna hizmetlerimize göz atacak olursak, ahşap tavan göbeklerinden duvar ve taban lambrilerine, ithal çıtalardan kapı ve çerçeve çıtalarına, ahşap profil çıtalardan kayın yakmalı desenli çıtalara kadar arayıp da bulamadığınız her türlü ürün yelpazesini sunmaya devam ediyoruz. Genel olarak ahşap kaplamacılığını içeren tüm işlemlerde firmamıza dilediğiniz her an ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Alkan Ahşap firması olarak ahşap kapı ve montajından kapı halkalarına, tornalı ayak ve ahşap topuzlardan merdiven dikmelerine kadar farklı alternatifler sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bunun yanı sıra ahşap parke ve ahşap eşyalarla ilgili de firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz web sitemizde bulunan ‘bize yazın’ bölümünden görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ya da ‘iletişim’ bölümüne giriş yaparak sürekli aktif olan cep telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Ankara merkezli firmamız üzerinden sunduğumuz hizmetlerle ilgili olarak çalışma koşullarımızın da tamamen müşteri odaklı olduğunu unutmayın. Ahşap sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri anlık takip ederek müşteri memnuniyetine sunan firmamız ayrıca çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırmanın amacındadır. Bu yüzden gerek çalışan gerekse müşterilerimizle iletişim süreçlerinde samimi, adaletli ve saygılı bir yapılanma içerisinde hizmet sunuyoruz. Yine firma olarak müşteri kazanmanın para kazanmaktan çok daha zor olduğuna inanarak müşteri memnuniyetini esas almaya devam ediyoruz.

Dilediğiniz her an firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çalışma koşullarımız hakkındaki tüm detaylı bilgileri ister web sitemizden, isterseniz de bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunarken sektörde sürekli büyüyerek hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Web sitemiz üzerinden bugüne kadar ürettiğimiz örnek uygulamaları detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünlerin görsel anlamdaki bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git