Youtube Benzeri Siteler

Youtube Benzeri Siteler
tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

Youtube Benzeri Siteler hangileri? Para kazandıran video yükleme siteleri hangileri? Bu gün sizlere bunu anlatacağım. İnternetten anlıyorsanız size mükemmel bir tavsiyem olacak. O tavsiye de video sitelerine video yükleyerek para kazanma işi. Sermayesiz bir şekilde para kazanmak isteyen herkesin başvurması gereken bir yöntem bu video sitelerinden para kazanma işi. Günümüzde Youtube oldukça popüler ve reklam gelirlerinin ciddi bir kısmını dağıtmasıyla oldukça çok insanı zengin etmiş durumda. Avrupa’da ve Amerika’da çok çok önceleri insanların fark ettiği bir yol olan bu yöntem Türkiye’de yeni yeni gelişmeye başladı ve oldukça fazla insana da ekmek kapısı araladı.

Youtube’a sağdan soldan bulduğunuz videoları da yükleyebilirsiniz, kendiniz de video çekerek yükleyebilirsiniz. Kendinizin video çekmesi daha sağlıklı olacaktır. Çünkü telif ciddi bir konu olduğu için başkasının çektiği videoları yükleyerek para kazanmak ilerde sizlere sıkıntı yaratabilir ve Youtube gelirlerinizin düşmesine neden olabilir. Hatta kanalınızın kapanmasına dahi yol açabilir. Telif hakkı ciddi bir iş olduğu için Youtube bu konuda ciddi bir şekilde çalışma yapmakta. Sizler en sağlıklı yol olan kendi videolarınızı yükleme işine başvurabilirsiniz.

Youtube benzeri olarak video yükleyerek para kazanabileceğiniz çeşitli siteler mevcut. Bunlardan en dikkat çekeni ise Dailymotion sitesidir. Youtube gibi çalışır ve reklam gelirlerinin bir kısmını kullanıcılarına dağıtır. Yine burada da telif sıkıntısı yaşayabilirsiniz ancak Youtube kadar yaşamazsınız. Yine Youtube gibi para kazandıran oldukça fazla internet sitesi mevcut. Bu sitelere kısa bir arama sonucu ulaşabilirsiniz ancak en çok para kazandıran video siteleri Youtube ve Dailymotion.

Sizler kendi çektiğiniz videolarla veya telifi olmayan videoları bu sitelere yükleyerek zaman içinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’de son zamanlarda çok fazla Youtuber ortaya çıkmaya başladı. Bunun en büyük nedeni ciddi reklam gelirlerinde para kazanıyor olmaları. Aylık yüz binlerce Türk lirası kazanan Youtuberlar artık hiç de absürt karşılanmıyor. Yine video çekmek istiyorsanız konu olarak, özellikle kadınlar makyaj konusunu kendilerine seçebilirler. Makyaj olayı evrensel bir olay olduğu için izlenmeleriniz sadece Türkiye’den değil dünyadan da olacaktır. Bunun dışında konu bulmak istiyorsanız yerli ve yabancı Youtuberları izleyip kendinize konu çıkartabilirsiniz.

Youtube Benzeri Siteler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Vimeo da var ama ondan para kazanılıyor mu bilmiyorum…

Sayfa başına git