wTakip Nedir?

wTakip Nedir?
tarihinde eklendi, 2.285 kez okundu.

Bu gün sizlere wTakip Nedir? ve wTakip Ne işe yarar? Onları anlatarak detaylar sunacağım. Bildiğimiz gibi teknoloji durmadan gelişmekte yeni yeni uygulamalar yeni yeni şeyler hayatımıza girmektedir. Bu gün de sizlere whatsapp üzerinden sevdiğinizin yada eşinizin dostunuzun ne kadar çevirimiçi olduğunu ne kadar süre girip çıltığını ve günün hangi saatlerinde girip çıktığını sizlere sunan wtakip sistemin anlatacağım. Programsız numara takip sistemi whatsapp üzerinden size faliyet göstermektedir.

wtakip yani whatsapp takip uygulaması size kayıt ettiğiniz numara üzerinden bildirimler göndererek o gün aktif olan kişiyi size bildirim olarak sunmaktadır. Tüm bunları yaparken de ne ios ne android uygulamaya ihtiyaç duymayacaktır. Mesela 05xx xxx xx xx numarasını kaydettiniz. Daha sonra bunu yakibe alan wtakip sistemi size whatsapp üzerinden kendi numaraları ile dönüş sağlamaktadırlar.

Şans eseri Google üzerinden whatsdog benzeri uygulamaları araştırırken bununla karşılaştım.  Daha güzel bir yanı olan bu sistem whatptdog veya wscope gibi Google play üzerinden uygulama olarak deil sizin whatsappınız ğzerinden size bildirim gönderiyor. Bu da sizi zorda bırakacak bir uygulama olmuyor. Yani telefonuzunu kurcalayan birisi uygulama görmediği için şüphelenmeyecektir. Daha fazla detay için wtakip tanıtım videosuna bakabilirsiniz.

Bu uygulamaların ise belli ücretler karşılığında  hizmet verdiğini de unutmayalım. İlk olarak size 1 günlük deneme süresi veren bu sistem için devam etmek isterseniz günlük haftalık aylık olarak farklı ücretler karşılığında yenileme yapabiliyorsunuz. Sizde sevgilinizden şüpheleniyorsanız eğer yada sizden sonra whatsapp üzerinden aktif oluyorsa bu uygulama tam da size göre diyebilirim.

Bunun için ise yapmanız gereken şey sadece aşağıdaki adres üzerinden takip edeceğiniz numarayı ve bildirim alacağınız kendi numaranızı doldurmaktır. Hepsi bu şimdi takibe alın gönlünüz rahat olsun.

https://wtakip.com

wTakip Nedir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. takip sistemine yeni boyut. hiçbir şey gizli kalmayacak. Bu işler yasalmı ki acaba

Sayfa başına git