Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Avea İnternet Kampanyaları

Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Avea İnternet Kampanyaları
tarihinde eklendi, 582 kez okundu.

İnternet Deneyiminde Sınır Tanımak İstemeyenlere Vodafone

İletişim deneyimine yeni bir boyut kazandıran Vodafone, internetinizi harcamadan bazı uygulamalardan yararlanma fırsatı sunduğu paketleri ile internet kullanımında sınırsız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Vodafone bedava internet fırsatı sunan bu paketler ile en sık kullanılan uygulamalar bir tarifede bir araya geliyor. Bu kapsamda yararlanabileceğiniz fırsatlar arasında İletişim Pass, Müzik Pass ve Sosyal Pass paketleri yer alıyor.

Vodafone bedava internet fırsatı ile yararlanabileceğiniz İletişim Pass içerisinde WhatsApp, Vodafone Call+ ve Facebook Messenger gibi uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamalardan internet kullanımını etkilemeden yararlanmak için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu noktada; WhatsApp mesajlarının, fotoğraf ve video ile dosya ve konum paylaşımlarının Pass İletişim kapsamında olduğunu, sesli ya da görüntülü arama için gerekli olan internetin ise mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirileceğini bilmenizde yarar var. Vodafone Call+ uygulaması ile gerçekleştireceğiniz HD görüntülü konuşma ya da mesajlaşma sırasında yapılacak fotoğraf ve video paylaşımları ile dosya ve konum paylaşımlarının yanı sıra Görüntülü Grup Sohbeti ve Beni Takip Et özelliklerinden İletişim Pass fırsatıyla ilave internet kullanmadan yararlanabilirsiniz. Facebook Messenger uygulamasında fotoğraf, video, dosya ve konum paylaşımları için internet harcaması yapılmazken, sesli ya da görüntülü aramalarda tarifenin mevcut interneti üzerinden ücretlendirme yapılıyor.

Vodafone bedava internet uygulaması olarak Sosyal Pass’tan yararlanmayı tercih ettiğiniz takdirde Facebook, İnstagram ve Twitter’da izleyeceğiniz videolar için tarifenizin internetini kullanmanız gerekmiyor. İzlediğiniz videolar bu uygulamalar dışındaki herhangi bir uygulama ya da web sitesini kullanmanızı gerektirdiğinde ise mevcut tarifenin interneti üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Ayrıca video izlerken çıkan reklamlar da ücretsiz internet kapsamında değerlendirilmiyor.

Müzik Pass kapsamındaki bedava internet ise Pass Müzik radyo kanallarında kullanılabiliyor. Bunlar haricinde internet siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden sunulan televizyon kanalları için mevcut internet kullanım haklarınıza göre ücretlendirme yapılıyor. Video Pass paketi otomatik olarak tarifeye tanımlanmıyor, deneme süresinin ardından ise aylık 12 TL karşılığında bu fırsattan yararlanılabiliyor. Reklamlar sırasında kullanılan internet ise uygulama kapsamında bedava sunulmuyor ve tarife üzerinden ücretlendiriliyor.

Harca Harca Bitmeyen İnternet İçin Turkcell

Türkiye’de iletişimde kesintisizlik ve kalitenin adresi olan Turkcell bedava internetkullanma olanağı sunan kampanyaları ile de dikkat çekiyor. Farklı ücret alternatifleri ile iletişim sorunlarınıza çözüm bulabilir ve internet kullanımında özgürlük sağlayacak paketlerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kullanımı sağlayan paketler içinde öne çıkan seçeneklerden biri olan Platinum 20 ile tam 20 GB interneti paket ödemeleriniz kapsamında kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Platinum 20’ye katılmak için aylık aboneliklerde ödemeniz gereken tutar 125 TL, yıllık aboneliklerde ise ay başına düşen tutar 115 TL’dir. Platinum 20 kapsamında 4.5G hızı ile TV+, BİP, Fizy ve Lifebox deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüksek kalitede görüntülü arama olanağı için BİP’e özel ilave 5 GB fırsatı da paket kapsamında yararlanabileceğiniz haklar arasında yer alıyor. TV+ fırsatı da ilave 10 GB internetle birlikte sunuluyor. Paket kapsamında internet hakkınız azalmadan Fizy ile müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz.

Turkcell bedava internet sunan platinum paketler 20 GB internetle sınırlı değil. Platinum 10 ve Platinum 15 paketleri ile bedava kullanabileceğiniz 10 ve 15 GB internet hakkı elde edebilirsiniz. Platinum 10 paketi için aylık abonelik halinde 95TL ve yıllık abonelik halinde ise 85 TL, aylık ödemeniz gereken tutarları oluşturuyor. Platinum 15 paketinde ise aylık ödenmesi gereken tutarlar aylık aboneliği tercih edenler için 105 TL, yıllık aboneliği tercih edenler için ise 95 TL’dir.

Platinum paketlerinden faydalanabilmek için Turkcell bayilerini, müşteri hizmetlerini ya da internet adresini kullanabilirsiniz. Kısa mesajla paket fırsatlarından kolayca yararlanabilme olanağını da tercih edebilirsiniz. Platinum paketlerden aylık olarak yararlanmak isterseniz yararlanmak istediğiniz bedava internet miktarına bağlı olarak PLATINUM 10, PLATINUM 15 ya da PLATINUM 20 yazdıktan sonra AYLIK ifadesini ekleyerek 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır. Yıllık aboneliği tercih ediyorsanız PLATINUM 10, PLATINUM 15 ya da PLATINUM 20 yazdıktan sonra 2222’ye yollamanız, kampanyaya kolayca dâhil olabilmenizi sağlıyor. Bu sayede paket koşullarına uygun hareket etmeniz durumunda çeşitli platformlarda rahat rahat harcayabileceğiniz 20 GB’a kadar varan miktarlarda internet hakkı kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Prime Ayrıcalıklarıyla İnternet

Türk Telekom prime ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenler için Prime Eksper 10 GB tarifesi aylık 10 GB Türk Telekom bedava internet kullanım hakkı sunmaya devam ediyor. Bu tarifeden yararlanacak olan aboneler, Prime Ayrıcalık kampanyası ile Tivibu Go Süper Paket, Türk Telekom Bulut 150 GB, Muud Premium Üyelik ve Türk Telekom WiFi 10 GB/20 GB paketlerinden 24 ay süreyle ücretsiz yararlanma hakkına sahip oluyor. Prime Eksper 10 GB ile e-dergi kullanımında da herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ve uygulama içinde sınırsız Türk Telekom bedava internet kullanım hakkı bulunuyor.

Tarifeden yararlanılabilmesi için Türk Telekom’un faturasız tarifelerinden Prime Eksper 10 GB’a geçiş yapmak ya da prime tarifelerden yararlanmak üzere yeni hat tesisi ya da numara taşıma şeklinde Türk Telekom’a dâhil olmak gerekiyor. Bunun için müşteri hizmetlerinin 444 1 444 numaralı hattını arayabilir, Türk Telekom mağazalarına gidebilir ya da 5555’e PRİMEEKSPER 10GB yazılı SMS gönderebilirsiniz. Tarife kapsamındaki ayrıcalıklardan yararlanılabilmesi için gerekli kodları almak üzere 5555’e PRİME AYRICALIK yazarak SMS gönderilmesi gerekiyor.

Prime Eksper tarifesinden yararlanabilmek ve aylık 10 GB Türk Telekom bedava internethakkına sahip olabilmek için aylık ödemeniz gereken tutar; 12 aylık taahhüt durumunda aylık 54 TL, 12+12 aylık taahhüt durumunda ilk yıl aylık 45 TL, ikinci 12 ayda ise 48 TL’dir. Herhangi bir taahhütte bulunulmaması halinde ise 55 TL aylık ödemede bulunularak tarife ayrıcalıklarından yararlanılabiliyor. Tarifeye geçtiğiniz ayda fatura dönemi içerisinde 15 günden az kullanımınızın bulunması halinde aylık ücretlerin kullanım günü ile orantılı kısmı, tarife dâhilinde 15 günden fazla kullanımınızın mevcut olması halinde ise aylık ücretin tamamını ödemeniz gerekiyor.

Ücretsiz internet kullanımınızın sona ermesi halinde her 500 MB’lık internet kullanımı 12 TL üzerinden ücretlendiriliyor. 500 MB’lık ek paketlerden en fazla 4 defa yararlanılabiliyor. Bu ek paketlerin de kullanılması durumunda fatura dönemi sona erinceye kadar 256 kbps hızla sınırsız internet kullanım hakkı sağlanıyor. Tarife kapsamındaki haklar kullanılmadan fatura dönemi sona erdiği takdirde kullanım haklarını bir sonraki aya devretme olanağı bulunmuyor.

Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Avea İnternet Kampanyaları Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. süleyman rngi dedi ki:

    Güzel bir çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık

  2. Defne Konca dedi ki:

    İnternet konuusunda aveya çok iyi hem iyi çekiyor hem çok ucuz

  3. vodafone kampanyalarını hemen telefonumda deniyorum. böyle güzel kampanyaları bedava sunduğunuz için teşekkürler.

Sayfa başına git