Verrutol ile Siğillerime Son Verdim

Verrutol ile Siğillerime Son Verdim
tarihinde eklendi, 756 kez okundu.

Verrutol ile siğiller gider mi? Verrutol siğilleri geçiriyor mu? Hangi ilaç siğile iyi geliyor? Bunların hepsi için sizlere bu gün bir yazı yazacağım. Bu siğillerden nasıl kurtulacağım diye düşünenler yazımı okuyup uygulamaya devam etsin. İnşallah benimle beraber bu siğillerden kurtulmuş olacaklar.

En kaliteli siğil ilacı hangisidir? Vereutol bana doktorun yazdığı ve eczane de de en kaliteli değitini aldığım kaliteli siğil ilacı dır. Bu ilaç hem doktor tavsşyesi hem de beğenilen be etkisine en çok faydanın görüşdüğü ilaçtır. Bende yaklaşık 2-3 yıldır elimle olan siğillerden çekiyordum. Hem yemek yerken hem diğer işlerde de bana engel olduğu hem de ağrı yaptığı için artık benim gözüme batmaya başlamıştı.

Eskiden uğraşmış götürememiştim. Verruto ise bana en büyük desteği verenlerdendi. Ben verrutolun etkisini bilenlerdendim. Bu ilaç gerçekten canı yakan ilaç tiplerindendir. Sebebi ise içerisindeki asitten diyebiliriz. Yani içindeki asit sipil üzerine sürülünce bir kaç dakika içerisinde etkiini bile göstermektedir. Kullanımı ise direkt ben ellerimi yıkadıktan dezenfekte ettikten sonra sadece siğil üzerine sürerek uygulanan bir ilaç. Not: asla kenarına sürmeyin. Yarayı çok büyüterek siğil olmayan yeri yakarak deri dökmesine sebep olmaktadır. Tamamen siğil üzerine sürerseniz hem siğil geniş çaplı hissettirmeyecek hem de derşnize zarar vermeyerek, siğil geçtikten sonra ise iz bırakmayacaktır.

Bende ellerime uyguladığım bu ilacı sizlere anlatacağım. Yaklaşık 3 yıldır ellerimde bulunan 4 büyük ve 7 küçük siğilin elimde artık çirkin bir görüntü oluşturduğu kanaatindeydim. Karar verdim bu ilacı düzenli şekilde kullanmaya. Yorumları okudum. İnternette verrutol siğilleri geçiriyor mu? Diye arattığımda %80-90 oranında geçtiği kanaati oluştu. Bu da beni iyice mutlu eden gelişme oldu.

Hemen gidip eczaneden 2 paket aldım. Ki uzun süre tedavi etmeyi düşündüm. Birde yaklaşık 11 adet büyüklü küçüklü siğiller olunca 2 paketin yeterli olacağını düşündüm. Direkt gittim aldım.  Uygulama esnasında ise hijyen koşullarına dikkat ettim. Yıkadım her defasında oluşan ilaç kabuğunu sökerek tekrar deriye saf şekilde uyguladım.  Yani bu gün ilacı süründe diğer gün üzerine sürmeyin. Günde bir sabah birde akşam olarak günde 2 defa uyguladım. Uygularken de her zaman tırnak makası ve cımbız yaedımıyla eakioluşan ve kuruyan kabuğu kaldırdım tekrardan uyguladım. Bunu bu şekilde 7-8 gün durmadan uygulayın. Bende bu bu şekilde uyguladıktan sonra gözle görülür çürümenin olduğunu gördüm. Haklaşık 12-14 gün içinde de verrutol içindeki asitin siğilleri çürütüp, sonra da kurutarak düşürdüğünü gördüm.

İçi tikenli siğil verrutol ile geçmez düşüncesi vardı bende ama bir süre aonra o siyah tikenli olan siğillerin kökten koparak çürüyen kısmın altında kaldığını gördüm. Yani ilaç düzgün ve düzenli şekilde uygulanırsa siğil ve en kök noktasında yani o tiken gibi olan siyah şeylerin de deri altından yavaş yavaş kopmaya başladığını daha sonra ilaç sayesinde de iyice deriden koptuğunu gördüm.

Bu ilacı bu kadar etkili görmüyordum. Fakat şu anda o 11 ilaçtan sadece izler kaldı. Yavaş havaş da o izlerin gittiğine şahit oluyorum. Onun için de deri ve yara kremi aldım. Ama ilaçı uygularken 5-6 gün sonra artık deriden koparmaya başladığı için kanamalı olarak sizleri ve ilk sürünce ilacı sürdüğünüz yerde yanma gerçekleşebilir. Bu yüzden de sizler canınız yanınca hemen vazgeçmeyin. Dayanın biraz siğillerin o çirkin görüntüsünden daha kötü birşey olamaz.

Sizde siğillerim kötü görünüyor ne yapmalıyım derseniz vereutol kullanarak bunları götürmeyi deneyebilirsiniz. Kaybedecek birşeyiniz yok ama kazanacak olduğunuz, ben siğil çıkan birisi olarak diyorum aksine kazanacak çok şeyiniz var. En azından siğillerden dolayı elinizi bile sakladığınız olmuştur. Yada soranlara söylemekten bıktığınız dahi olmuştur. Bende artık o siğil oldupunu söylemekten bıkanlardandım. Bu yüzden denemekle ne kaybedeceğimi düşünerek ilaçı düzgün şekilde uyguladım. Şu anda en azından tekrar çıkacaksa bile küçükken artık tekrar ilaç uygulayacağım. Siğillerin bazılar tekrar çıktığı söyleniyor. Eğer öyle ise siğilin büyüme ve gelişme süresi zagen 4-5 ay olduğu iöin 10 günde ben bu siğilleri küçük ken uygularsam o siğili sonlanana kadar çıkmasına engel olırum düşüncesine sahibim.

Ne olursa olsun o siğili en azından çirkin görüntü oluşturmadan küçükken ilaç ile yanıp dökülmesini sağlayacağım. Bu da bana her zaman bir ilaç kullanma durumu bile getirse ki genelde siğil tekrarlamamaktadır, ben buna razı olarak kullanma yapacağım. Yani ayda bir 13 tl vermek zor olmayacaktır. Yada her siğil çıkımca sürsem bile o ilaç 1-3 ay içinde bitecektir. Yani günde bir kaç paket sigara alıp zoruna gitmeyen ama Sağlık için 13 tl zoruna giden insalara tavsiyem de kesinlikle verrutol kullanıp siğillerinizden kurtulun.

İnşallah ben kurtulacağım. Sizde kurtulup iki hafta sıkı daha sonra da eğer siğil tekrarlarda her siğil için de 7-10 gün arasında tekrar geçirebilirsiniz. Yani ya siğil sizden uzak kalacak. Yada en kötü olarak her tekrarlayan siğile uygulayarak en azından çirkin görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Benden size tavsiye ergelemeyin.

Verrutol kullanmı ve şekli nasıldır?

Verutol oje şişesi gibi olarak kendi küçük fırçası ile sürülen bir ilaçtır. Aseton tarzında bir sıvı halde olarak uygulanan bu ilaç küçük fırça yardımı ile sadece siğil üzerine sürerek uygulanmalıdır. Kesinlikle vücudun herhangi bir bölgesine sürülmemelidir.  Sizler de bu kullanım önerisine uyarak vücudunuzun geri kalan yerlerinde derinizi yakma durumundan uzak kalmış olacaksınız.

Not: Bu siğilleri dua ve bir kaç ayrı yöntemle okuyup geçiren kişiler de vardır. Bunun duası ve bu yöntemi ile , mürekkep, nohut, buğday vs okuyarark geçirdiği de görülmüştür. Bunu da sizlere diyerek ilaç olmadan da siğillerden kurtulabilirsiniz.

Verrutol ile Siğillerime Son Verdim Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Daha önce ben de kullandım ve memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim…

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      Bence ülkemizde en etkili siğil ilacı diyebilirim. Gayet iyi ve kaliteli bir ilaç. Bende kullandım kurtuldum inşallah da tekrarlamaz.

  2. handan temelli dedi ki:

    Verrutol gibi etkili ve siğillere doğal olarak çözüm bildiğim birşey de ham yemiş sütüdür ki Ege bölgesinde pek çok büyüğüm bununla siğillerin geçtiğine şahittir

Sayfa başına git