EVSİD’in 2017 Faaliyetlerine Genel Bakış

EVSİD’in 2017 Faaliyetlerine Genel Bakış
tarihinde eklendi, 386 kez okundu.

EVSİD, 2014 yılından bu yana durmak bilmeden ülke ekonomisi ve üye firmaların daha güçlü olması için çalışmaktadır. Şu an için 148 üye firması bulunan oluşum, proje, etkinlik ve fuar gezileri ile sürekli olarak aktiftir. Melamin ev eşyası üreticileri ve ihracatçıları olarak, bir araya gelen EVSİD, hem ülke için hem de yurt dışı faaliyetleriyle ses getirmektedir. 2017 yılında yapılan çalışmalara bakıldığında sıklıkla toplandı ve özellikle yurt dışı fuar gezileri olduğunu görebiliyoruz. Yakın tarihte bir diğer faaliyet ise Güney Amerika’daki fuar alanlarına olacak. Fuarlar, hem firmaların kendi tanıtımı,  hem de ülkemizin sektörünü tanıtmak açısından önemli faaliyetlerdendir.

EVSİD’in Kuruluş Amaçları

EVSİD, bilindiği üzere ev ve mutfak eşyalarını sanayicileri ve ihracatçıları için oluşturulmuş bir kuruluştur. Kurulum aşamasından bu yana, hem üye firmalara hem de genel olarak ülke ekonomisi için gelişimi hedeflemektedirler. Ev eşyaları üreticileri firmalarının, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılımı sağlayarak geniş bir platformda tanıtımlarını sağlamalarını amaçlamaktadır. Aynı zamanda yurt dışı alanlarda firmaların, ülkemizi iyi bir şekilde temsil etmesine olanak tanımaktadır bu şekilde. Ülkemizde, birçok sektörde en iyi kalitede üretim yapılmasına rağmen, istenen pazar payı elde edilememektedir.  EVSİD gibi kurumlar sayesinde, daha iyi bir sektör kalitesi ve girişimcilik ruhu yakalanıyor. Şu an için 148 üyesi bulunan kurumun, zamanla daha da artış gösteren bir üye sayısı olacağı kesin.

EVSİD’ e Üye Firma Olarak Katılım Sağlayın

Ev ve mutfak eşyaları üreticisi ve bunu dış pazara sunan firmalardan biriyseniz EVSİD’e üye olarak daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Bunun en büyük nedenlerinden biri, hangi ölçekte bir firma olursanız olun, EVSİD’in daima sizinle iletişim ve faaliyet içerisinde olması ve hedefleri doğrultusunda destek olmasıdır. Melamin üreticileri¸ plastik mutfak gereçleri üreticileri ve ihracatçıları EVSİD’e üye olmak için şirket bilgi formu, üyelik başvuru dilekçesi, kapasite raporu, şirket kurulum belgesi, giriş aidatı gibi belgelere ihtiyaç duymaktadır. Belgelerinizi ilettikten sonra 30 gün içerisinde yönetim kurulunun verdiği karara göre resmi bir üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git