Eve iş Almak İstiyorum?

Eve iş Almak İstiyorum?
tarihinde eklendi, 705 kez okundu.

Eve iş Almak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Eve iş almak istiyorum, evimde para kazanmak istiyorum, oturduğum yerde hem ailemle boş zamanlarımda iş yaparken hem de onu ek gelire çevirmek istiyorum diyorsanız bu yazım tam da size göre. Sizlere bu iş leri yazarak sizin evinizde gelir elde etmenizi sağlayacak ve hem ev işlerinizi yaparken boş zamanlarınızda para kazanmayı sağlayacaksınız.

Herkes boş zamanını değerlendirmek ister. Bunun ile para kazanmak ta biraz yorucudur. Yani hem ev işleri ile hem de çocuklarınızla ilgilenirken arda kalan zamanda ise kendi işinizi kurarak para kazanmayı herkes ister. Çocuğu küçük olanlar bakıcıya bırakmak istemeyen anneler genelde bu yolu kulllanmaktadır. Hem çocuklarıma bakayım hem de ek gelir elde edeyim diyen bir sürü ev hanımı bulunmaktadır. Sizde bunlardan biriyseniz eğer sizler için yapılacak işleri yazacağım.

Evde yapılacak iş sektörleri neler?

Kimi sektörler sadece zamanla size iş imkanı sunarken kimi sektörler ise size yetenekle imkan sunmaktadır. Genelde ev hanımları zamnınım yettiği kadarını değerlendireyim yeter demektedirler. Bu durumda ise aşağıda verdiğim sektörler ortaya çıkmaktadırlar. Kazanç durumları neredeyse birbiriyle aynı olan bu işler evlere geldiği için normal fabrikadaki kazancından daha az kazanca sahiptirler. Çalışan için evinde olma durumu varken iş veren için ise işçi giderleri yoktur. Mesela servisle evden alma ve öğlen yemeği gibi giderlerden işveren kurtulmaktadır.  Ev hanımı ise her sabajçh düzenli olarak işe gitmek yerine eline aldığı işi bitirip istediği zaman tekrar iş istemektedir. Bu da her iki taraf için ise fatdalı bir hal almaktadır. Bu sektörler aşağıda verilmiştir. Sizde eğer eve iş almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki sektörleri kontrol ediniz. Kendinize uygun olan iş için ilinizden araştırmalar yapın.

Evde boncuk paketleme
Evde iç çamaşırı paketleme
Evde sigara basma
Evde elişi yaparak para kazanma
Evde nikah şekeri paketleme
Evde çerez paketleme
Evde kuru yemiş paketleme
Avon ve farmasi gibi satış temsilciği yaparak para kazanma
Yaşlı bakımı yaparak para kazanma
İnternetten anket doldurarak para kazanmak
Ev temizliğine giderek
Merdive yıkama yaparak
Dantel yaparak para kazanmak
Youtube ile yemeklerinizi yayınlayarak para kazanma
Makale yazarak para kazanma

Tüm bu iş sektörlerini ayrı ayrı anlattığım sitemde sizler için daha bir çok iş sektörü mevcuttur. Sizlere tüm sermayeli sermayesiz iş fikirlerini sunduğum siteme yönlendireyim. Buradan kafanıza göre iş sektörleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Şimdiden sizlere bol kazançlar dilerim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git