Burun Estetiğinde Son Teknoloji

Burun Estetiğinde Son Teknoloji
tarihinde eklendi, 416 kez okundu.

Burun Estetiğinde Son Teknoloji

Son dönemlerin popüler uygulamalarından biri olan burun estetiği Nişantaşı bölgesinde de en çok ilgi gösterilen estetik operasyonlardan biridir. Rinoplasti adı da verilen burun estetiği ile buruna fonksiyonel özellikleri yeniden kazandırılırken, bir yandan da burnunun görüntüsünden memnun olmayan kişiler istedikleri burun görüntüsüne kavuşmaktadır.

Açık ve kapalı olarak uygulanan burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde yapılan değerlendirme sonrasında, hangi yöntem ile yapılacağı belirlenir. Burnun şeklini değiştirmeye yönelik uygulanan burun estetiği, yalnızca estetik amaç ile yapılmıyor. Nefes almakta zorlanan kişilere de burun estetiği işlemi uyguluyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.quartzclinique.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Güzel Görünümlü Buruna Sahip Olmanız Hayal Değil

Birçok farklı sebep ile yapılan burun estetiği, hem kozmetik hem de fonksiyonel amaç ile yapılmaktadır. Burunun şekli ve yapısı nedeni ile soluk almakta zorlanan kişilere de burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde başarı ile uygulanır. Bu uygulamamızda, burnun yapısını oluşturan dokulardan bir kısmı çıkarılır. Başka kısımlardan alınan dokular buruna eklenerek, burun üzerinde şekil değişikliği yapılır.

Ameliyatların amacı, hastanın durumuna ve rahatsızlığına göre değişir. Aynı şekilde hangi yöntemlerin uygulanacağı da yine hastalarımızın burnu ile ilgili şikâyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Yeni gelişen teknolojilerin uygulandığı kliniğimizde, artık burun ameliyatları çok daha konforlu bir hale gelmiştir.

Geliştirdiğimiz operasyon tekniklerimizin başarısı sayesinde hastalarımız bu süreci travmasız ve ağrısız olarak atlatmaktadır. Burun estetiği operasyonlarımız, alanında uzman hekimler tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ağrısız Burun Estetiği

Teknoloji her geçen gün daha da ilerliyor ve sağlık alanında dev yeniliklerin yapılmasına imkân tanıyor. Bizlerde bu fırsatları değerlendirerek ağrısız ve acısız bir operasyon geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

En çok uyguladığımız estetik operasyonların başında gelen burun estetiği, hem bayanlarda hem de erkeklerde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dış dünya ile ilk temas eden kısım olan yüzün en önemli organlarından biri burundur.

Burun estetiği operasyonlarımız ile burun kemeri ya da burun ucu şekli değiştirilebilmektedir. Bununla beraber büyük olan burun küçültülürken, burun kökü ve alın arasındaki açı değiştirilir. Bu sayede nefes almada yaşanan zorlukta giderilmiş olur. Kliniğimiz ile iletişime geçerek bu başarılı operasyonlarımız hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Burun Estetiğinde Son Teknoloji Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. berkant dedi ki:

    gerçekten teknoloji baya ilerledi umarım bizde teknolojiye ayak uydurabiliriz ülke olarak.

Sayfa başına git