Turkcell Ramazan Hediyesi 2018

Turkcell Ramazan Hediyesi 2018
tarihinde eklendi, 595 kez okundu.

Turkcell Ramazan Hediyesi 2018 yılında da devam etmektedir. Turkcell sahur paketi 2018 yılında da verilecek. Turkcell bu sahur paketi ile 2018 yılında da müşterilerini unutmadı. Ramazana özel kampanyaları ile bir çok müşterisinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Hemen hemen her özel gün ve geceleri unutmayan Türkiye’nin en büyük operatör servisi olan Turkcell bu ramazanda da sizleri sahurda internetsiz bırakmayacak. Bu kampanyaları ise geçen ramazanda olduğu gibi bur ramazanda da BİP Messenger uygulamasını indirip 5 kişiye mesaj atanlar kazanacak.

2018 Turkcell Ramazan Hediyesi Detayları Neler?

GSM operatörlerinden en büyüğü olan Turkcell bu sahurda da sizleri 02.00 ile 06.00 arasında sizleri internetsiz bırakmıyor. Bu ramazan boyunca sizleri Turkcell 2 GB internet paketi ile kampanya karşılamaktadır. Yani her sahur bu saattler arasında bu 2 GB interneti kullanabilirsiniz. Bunu da sizlere BİP messenger üzerinden atacağınız 5 tane mesaj ile sağlıyor. Bu işlemi yaptıktan sonra gelen onay mesajı ile ramazan hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

“KALAN” Yazıp 2222 ye SMS atarak da kalan internet haklarınızı öğrenebilirsiniz. Bu sahur paketimizi iptal etmek istiyorsak da 0532 532 00 00 ‘ı arayarak müşteri hizmetlerinden kampanyanın iptalini isteyebilirsiniz. Bu ramazanda da Turkcelli olmak ayrıcalıktır diyerek sözlerimi sonlandırıyorum.

Turkcell Ramazan Hediyesi 2018 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tv8 canlı izle dedi ki:

    Turkcell helal olsun vallah diğer ramazanlarda olduğu gibi bu ramazanda hediyelerini eksik etmiyo teşekkürler güzel hazırlamışsınız çok işime yaradı 🙂

Sayfa başına git