Memurlara İkramiye Verilecek mi 2018

Memurlara İkramiye Verilecek mi 2018
tarihinde eklendi, 554 kez okundu.

Memurlara Bayram İkramiyesi Verilecek mi 2018

Başbakanın emeklilere duyurduğu her bayram  1000 tl ikramiye açıklamasından sonra diğer taleplerin de olduğu bunların memur için de ikramiye talebinin olduğu bu yüzden de Naci ağbal açıklama gereği duydu. Emeklilere verdiğimiz ikramiyeden sonra şimdi de memurlara ikramiye takebini değerlendiriyoruz.

Geçen gün duyurulan bu açıklamadan sonra konuşan bakan Naci Ağbal emekliler için şartları zorladık ve bu ikramiyeyi ortaya çıkardık. Diğer konularda ise çalışma yapıyoruz. Talepleri değerlendiriyoruz. Diye Naci Ağbal memurlara ikramiye verilecek mi ? Eğer verilir ise Memurlara bayram ikramiyesi kaç tl olacak? Bunlar üzerinde çalışıldığı söyleniyor.

Bir tv kanalında yapılan açıklamalara ilişkin bu kararın yakında verileceği yada cerilmeyeceği olarak alınacaktır. Toplumun memurlara da ikramiye verilsin yönünde talebi gerçekten büyük derecede diyebilirim. Bu yüzden de bekleyerek açıklamanın yapılmasını daha net bir sonuç ortaya koyabiliriz. Şimdi gerçekten memurlara bayram ikramiyesi verilecek mi bunu bizde merak etmekteyiz. İnşallah işerleyen zamanda memurlar için de sevindirici haber gelir.

Seçim yatırımı için de yapılan bu değişiklikler gerçekten de ülkeye faydası olacak işlerdir. Bunun zamanında da yapılması gerekiyordu. Geç de olsa yapılan gelişmeler gayet iyi gelişmeler. Emeklilere her iki bayramda verilen ikramiye iyi bir gelişme olarak yaşandı. Emeklilerin talepleri az da olsa karşılandı. Yakında inşallah memurlar içinde güzel bir gelişme gerçekleşir. Ptt 5 bin memur alımı yapacak

Memurlara İkramiye Verilecek mi 2018 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İkramiye ödemesi dışında şu mazota benzine vergiye olan kısımlarıda az da olsa düzenleseler keşke. İkramiye verip zarara uğrayınca inşallah başka şeyler çıkmaz

Sayfa başına git