Blogger Bence En İyi Blog Sitesidir

Blogger Bence En İyi Blog Sitesidir
tarihinde eklendi, 798 kez okundu.

Doğru duydunuz bence Blogger en kaliteli blogaçma siteleri arasında en iyisidir. Neden mi? Bu kanıya vardım. Arkadaşlar herşeyi kendisi size sunan blog gördünüz mü? Bence Blogger hepsinden daha iyi!

Neler mi diğer blog sitelerinden iyi? Ücretsiz https desteği, Google kendi blogu, Adsense almak çok kolay, sistemi basit, içerik yazı link ve yazı sayfası basit, ve anlaşılır. Gayet güzel olan bu sistem bence ne Blogcu da ne Tumblr da ne de wordpress de mevcut değil. Yani hepsinden Blogger daha iyi diyebilirim.

Ben Nuri Özkan Kişisel Blog olarak ilk olarak Bloggerdaydır. Bir kaç özelliğinden dolayı wordpresse geçtim ama dediğim gibi geçmesem daha iyidi diyebilirim. Sadece mobil tekefondan girilince ?m=1 sorunu gelmekteydi. Bu da bazen o sayfaların ana sayfadan daha fazla index alarak masaüstünde de görünmesiydi.

Birde tema beni asıl geçiren kısım burasıydı. Temalarda çok sıkıntı yaşadım. Virüslü temalar olsun diğer temalar olsun hatta kendi şablonları olsun hemen hemen hepsinde kendince problemler mevcuttu. Yani Blogger tema sıkıntısı olmasa bence en fazla kullanılan Blog sitesi olacaktır.

Yakında eksiklerini bir bir tamamlayan blogger tema sıkıntısını ve ?m=1  ve bu tip uzantı sorununu kaldıracaktır. Ondan sonra da Blogger sistem tema ve Google yakınlık olarak tadından yenmez. Blog olarak açılmak istenen tüm blog için işeri seviye sisteme sahiptir. Yani hemen hemen profesyonel bir weordpress sisteminin neredeyse hepsini karşılayan bir altyapıya sahiptir. Hemde bunları ücretsiz olarak servis etmektedir.

Blogger Bence En İyi Blog Sitesidir Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Yıllardır blogger üzerinden blog yazarlığı yaparım. Diğerlerini de denemişliğim oldu ama aynı havayı yakalayamadım. Hem basit hem de etkili bir servis. Bazı eksiklikleri var ve biraz geriden takip ediyor ama işleyişte büyük sorunlar yaşatmıyor. Yeni güncellemelerle daha iyisi olacak ve daha fazla kullanıcı çekecektir.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Evwt aynen yavaş yavaş o eksikleri tamamlayarak daha güzel bir hal alacak gibi. Başta tema olmasını temenni ediyorum

 2. YKSDestek dedi ki:

  Google’ın altında olması ve blog açanların genelde kullandığı bu sistem bana kalırsa SEO ve yapı bakımından en iyisi. Ben de blog açacağım veya paravan blog sistemi kuracağım zaman bloggerdan faydalanıyorum.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   hatta 2 gün önce blogger güncelleme duyurdu eksikleri tamamlayabilirler. Daha güze olacaktır. Bneden demesi artık sadece blog içinde değil profesyönel bir site yönetimi sunacaktır.

 3. Blogger’a yeni güncellemeler yolda. Bakalım neler çıkacak?

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   bende merakla bekliyorum. İnşallah mobil m=1 olayı kalkarsa daha güzel olur ve tema başka bişey değil. O zaman herkes Blogger kullanır. Bende

Sayfa başına git