Bitcoin Usul Usul Artıyor

Bitcoin Usul Usul Artıyor
tarihinde eklendi, 588 kez okundu.

Kripto paraların başını çeken bitcoin usul usul artıyor. Geçen bir ay öncesinde 27 bin tl leri gören bitcoin şimdilerde usul usul usul 40 bini zorluyor. 37 bintl de olan bitcoin fiyatı zamanla artacağı eski yakaladığı 78 bin tl leri göreceğini söylüyorlar.

Yatırımcıların ve bu kripto para işi ile uğraşanları yatırım aracı olarak kullandığı Bitcoin başta olmak üzere Etherehm Ripple Tronix Dash Litecoin ve diğer alt coinler yavaş yavaş artmaktadır. Bu arada 37 bin tl de kendisini tutturan bitcoin buradan inmeyeyeceğim diyerek direnç noktası oluşturdu. Otoritelerin de bu dirençten aşağıya düşmeyeceği öngörüleri doğru çıkmış oldu.

Önümüzde güzel bir kaç öngörü bulunmakta ve bitcoin hakkında yeni iddialar ortaya atılmaktadır. Bu yıl sonunda 100 bin dolar olacak diyen mi dersiniz bu yıl içinde tekrardan 20 bin doların üstüne çıkacak mı diyen dersiniz bunların hepsi şimdilik kıpırdamış oldu. Ki benimde teorim bitcoin fiyatı bu yıl sonunda 20 bin dolar yani 100 bin tl olabilir. Bu teori bana uxak gelmiyor. Biranda medyada haberler ve bu tip şeyler ile bitcoin şişirilerek bu fiyatlara gidilebilir.

Bu tip teoriler gerçekten çıkabiliyor da sizlere bunu da belirtmek istedim. Ki bitcoin zaten 78-80 bin tl civarını göre kripto paralardan olduğu için bu imkansız görünmüyor. Finans ve bu tip haberler yapılırsa ve bie kaç ülkeden olumlu bir dönüş yapışırsa bitcoin usul usul yükselişine devam eder. Bu tip gelişmeleri ise sizlerle birlikte takip etmeye devam edeceğiz.

Kişisel Blog

Bitcoin Usul Usul Artıyor Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. emre dedi ki:

    çok güzel emeğinize sağlık

  2. hgs yükleme dedi ki:

    bitcoin eskisi gibi artmıyor ama bir süpriz yapsa süper olur elinize saglık hocam

Sayfa başına git