Bitcoin Fiyatı 40 Bin TL de Takılı Kaldı

Bitcoin Fiyatı 40 Bin TL de Takılı Kaldı
tarihinde eklendi, 597 kez okundu.

Bitcoin Fiyatı 40 Bin TL de Takılı Kaldı

Kripto paralar dan olan bitcoin bu ara artışını devam ettirmiş 39 bin tl filan olmuş sonra da 40 bulmuştu. Zaten bu barajı aşarsa bitcoin burada sabit kalacağı daha sonra tekrar güven tazeleyince artışa geçeceği ön görülüyordu.

Bu da tam bu beklenen gibi 40 bin tl de takılı kalan bitcoin şimdi ise artış için güç topluyor yorumları yapıldı. Ki bu gelişmeleri 2017 de de gördük. Aynı şekil buralara gelince bir anda artışa başlayıp tam olarak 78 bin Türk Lirasına çıkmıştı. Yani yaklaşı o zamanın dolar kuru ile 20 bin doları görmüştü.

Bu gelişmeden sonra 40 bin tl de kalan bitcoin iki gündür neredeyse sabit denecek artışlar ve azalışlar yapıyor. Bu da bu öngörüyü doğrular nitelikte de diyebiliriz. Diğer coinlerde yavaş yavaş bitcoin in arkasından gelemye başlıyor.  Bir ufak tüyo da genel olarak bitcoin arttığında zaman Ethereum, Ripple, Litecoin, ve diğer tüm coinler hemen hemen hepsi artıyor. Yani bşrazn kripto paralar bitcoin ve haber endeksli ilerliyor. Yani bitcoin fiyatı artınca hemen hemen artışa endeksli olarak diper coinlerde artıyor.

Neyse yatırımcılar için bıl kazançlı günler diliyorum. İnşallah güxel bir hafta ile başlamanız dileğiyle. Tahminim ise pazartesiden itibaren artışa başlayacaktır. Bir hafta içinde de bu artışını iyi seviyelere getirecektir. Ysni bu hafta bitcoin fiyatı 40 bin tl ye takılı kaldı. İleleme devam edecektir.

Bitcoin Fiyatı 40 Bin TL de Takılı Kaldı Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Alp TURCO dedi ki:

  Dolar ile Bitcoin arasında büyük bir savaş var, ve bu savaşı muhtemelen bitcoin kazanacak, çin ve rus ittifakı alttan alta bitcoin’in doların saltanatına son vermesi için çalışıyor! (https://mutlakaoku.com/yeni-bir-dunya-duzeni-icin-dolar-ile-kripto-paralarin-savasi-usd-vs-bitcoin/)

 2. Faydalı bilgi teşekkür ederim.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Teşekkürler

 3. Yıllardır içinde olduğumuz evden eve nakliyat sektöründe siz müşterilerimize hizmet ettiğimiz ilçelerden biri de İstanbul’un köklü ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa. Yirmi yıllık tecrübemizle, hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak İstanbul’un her noktasında sizlere yeni evlerinizi, iş yerlerinizi kurarken eşlik etmekten mutluluk duyuyor ve yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize layık bir hizmet vermeyi kendimize bir görev biliyoruz.
  http://gaziosmanpasa.alanurnakliyat.com/

  Geçtiğimiz yıllarda içerisinden üç farklı ilçeye ayrılan Gaziosmanpaşa, bu olaydan sonra özellikle Rami bölgesi çevresinde sanayileşmiş ve birçok küçük esnaf ve sanayi atölyesine ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Gün geçtikçe yeni çalışma alanları eklenen Gaziosmanpaşa’da Alanur Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetimiz ofisleriniz ve iş yerleriniz için de geçerli olup ekiplerimiz yıllardır olduğu gibi büyük bir titizlikle sizlere yardımcı olacaktır. Yıllar süren nakliyat serüvenimizde siz müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde kendimizi daha da geliştirmeye ve kısa sürede güvenilir hizmeti sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, görüşmek üzere.

 4. bitcoin denen olaya bir türlü ısınamadım fakat geleceğin parası bu yönde şekillenecek gibi de görünüyor. bekleyip görelim bakalım bitcoin ne olacak.

 5. Kaç ay aradan sonra hala bitcoin fiyatı 40 bin TL civarında seyrediyor. Ancak yıl sonuna doğru tahminim bitcoin ve altcoin fiyatlarının artacağı yönünde. Yıl sonuna doğru olmazsa yeni yılın ilk aylarında yükselecektir diye düşünüyorum !

Sayfa başına git