YouTube Abone Olma Kampanyası

YouTube Abone Olma Kampanyası
tarihinde eklendi, 402 kez okundu.

Merhabalar değerli okurlarım. Bu gün sizlere YouTube de yapılan değişiklikten sonra hemen hemen herkesin sorduğu şu soruya cevap arayacağız. Youtube abone sayımı nasıl artırırım? Arkadaşlar bunun için bende sizlere bir kaç tavsiye vereceğim. Birde bir uygulama yapacağım. Buradan bir kampanya ile sizleri ve kendi YouTube kanalımın abone sayısını artıracağım.

Arkadaşlar öncelikle youtube abone sayısı neden bu kadar önemli onu anlatacağım. Youtube bu yılın başında bir dizi değişikliğe gitti. Yeni yapılan kurallar ile artık youtube para kazanma sınırını 1000 abone ve 4.000 saat izleneme belirleyerek kuralı aşanın kazancını açtı. Bu sayede biraz daha kalite ve reklamlardaki kazancı kaliteli yapmış oldu. Kanal açan ben youtuberim dememesi için yapılmış bir uygulama oldu. Bu da gerçekten iyi bir ön şart oldu. Hem reklam alanı hemde reklam vereni gayet koruyan bir uygulama oldu. Bu yüzden de youtube abone sayısı ve youtube izlenme saati önem kazandı. Bu iki aşamayı aşmayan kişiler youtube kazançı açılmamamaktadır. Bende mesela 4.590 saat izlenmem var fakat 760 küsür abonem olduğu için kazanç artık açık durumda değil. Ama az kaldığı için yakında da abone sayım bu seviyeye ulaşır.

Bu yukarda benim olduğum durumda olan eminim ki binlerce kişi abone sayısını artırmaya çalışıyor. Bu gün bende bir kampanya başlatacağım. Arkadaşalarım. Bu kampanyanın adı youtube abone olma kampanyası koyaraktan sizlere bu kampanyamdan bahsedeceğim.

Not: Yapmamız gereken şey sadece buraya herkes kendi youtube kanalının linkini bırakacak. Faka öncelikle yapması gerek nokta şudur. Şimdi herkes buraya kanalını yazarken buraya yazılmış tüm kanalları takip etmek zorundadır. (Vicdani zorundalık)  istserseniz buraya kanal linkini yazın bende onu daha sonra yazıya ekleyim. Herkes sırasıyla youtube kabalını yazarken ilk baştan sona kadar takip edecek. Takibi ettikten sonra herkes yorum ksımına youtube kanal linkini bırakacak. Bende o linki buradan ekleyeceğim. Yorum olarak ise ben hepsine abone oldum. Kanalım bu bekliyorum diye yazmayı unutmayınız.

Ama şurada bir kısa not daha vereceğim. Bu youtube abone olma kampanyası sadece sizin vicdanınızla başarıya ulaşır. Eğer sen buradaki kanallara abone olmadan linki koyarsan inanın sizinkine de aynısını yaparlar. Bu sizin adamlığınızla alakalı olduğu için karar sizde gerçwkten kaliteli bir kampanya olsun. Ki buradan yorum yaparsak bizler bu yazıya youtube abone olma kampanyası aramasında lider oluruz. Bu da bizim için daha fazla abone demek. Doğru olun ki doğru sonuçlar elde edelim. İnşallah sizler için kanalımı paylaşıyorum.

Abone olmayı unutmayalım.

  1. https://www.youtube.com/channel/UC7dwPsZIr8T2taaVfipliVw 
  2. https://www.youtube.com/channel/UCZOIA2pt7pooa4r5DsJplVw
YouTube Abone Olma Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı

Sayfa başına git