PTT 5 Bin Memur Alımı ne Zaman Yapılacak

PTT 5 Bin Memur Alımı ne Zaman Yapılacak
tarihinde eklendi, 718 kez okundu.

Arkadaşlar Ulaştıma, Denizciliik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan müjdesi işe  PTT ye 5 bin personel alımı olacak dedi. Gelelim bu PTT 5 Bin Memur Alımı ne Zaman Yapılacak onun değerlendirmesine ve tarihlerine;

PTT için Bursada araç teslim töreninde konuşan bakan merak edilen konulardan olan bu personel alımı Posta Telefon ve  Telgraf teşkilatı için gayet iyi bir gelime olacak. Alımın sayısının ise 5 bin kişi olacağını belirten bakan, açılışı güzel bir müjdeyle tamamlamış oldu. Bizi ise ilgilendiren kısım ise PTT memur alımı ne zaman yapılacak? Bunu sizlerle paylaşacağım.

PTT 5 Bin Personel Alımı ne Zaman Yapılacak?

Ülkemiz için kargo posta ve sanal mağaza işlerine giren PTT Türkide ce Dünyada iyi bir haberleşme ve ulaşım ağına sahip oldu diyebilirim. Yani uluslararası çalışan yurt dışına kargo da gönderen PTT yeni alım yapacağını açıkladı. Haberi ise Bakan vererek iş sahibi olmak isteyenlere yani memur adaylarına güzel bir gelişme oldu.

Gelelim personel alımı hangi tarihte olacak sorusuna. Merak edilen bu tarih ise belli değil fakat alımın hepsi birden mi yapılacak parça parça mı yapılacak belirlenmemişken tarih de tam olarak bilinmemektedir. Fakat yazın alımın tamamlanacağı söyleniyor. Bakalım gelişmeleri sizlere oldukça sunmaya devam edeceğiz. ÖNeri yazım Yurt dışı Eğitimi ve Adsense

PTT 5 Bin Memur Alımı ne Zaman Yapılacak Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Cihad GÜÇ dedi ki:

    Sanırsam parça parça yapılacak alımlar. Bir kereden alınmasının yerine peyderpey yapılması daha mantıklı. Ama bölüm olarak fazla mezun yok heralde.

  2. Avni dedi ki:

    PTT gibi köklü bir kurumun böyle yüksek sayılarda personel alarak, istihdam sağlaması ok güzel. Ama hala tek kişilik PTT işyerleri var. PTT daha çok personel almalı ve isdihdam sağlamalı.

Sayfa başına git