İnternet Sitesi Kurarak Para Kazanmak

İnternet Sitesi Kurarak Para Kazanmak
tarihinde eklendi, 423 kez okundu.

İnternet Sitesi Kurarak Para Kazanmak Nasıl olur?

Özellikle 21. Yüzyılda internet girişimleri en başarılı noktaya geldi diyebiliriz. 20. Yüzyılın sonu ve 21. Yüzyılın başında karşımıza çıkan girişimler bugünlerde tüm dünyayı etkisi altına aldı. Dev sosyal medya siteleri, e-ticaret siteleri, ekonomi siteleri, eğlence siteleri derken artık her yer internet sitesi. Küçük işletmelerin dahi bugünlerde internet siteleri var. Ve bu sektör oldukça geniş ayrıca para kazandıran bir sektör.

Sizler de internet sitesi kurarak para kazanabilirsiniz. İnternet sitesi kurmak için elbette biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ancak bu bilgiyi elde etmek o kadar da zor bir şey değil. Günümüzde Youtube diye bir şey var ve içinde her şeyin nasıl yapıldığına dair onlarca video bulabilirsiniz.
Youtube’dan edineceğiniz bilgiler ile sizler de internet sitesi kurabilir ve siteniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Günümüzde başarılı olan internet sitesi girişimlerine bakın ve onlar size nelerden para kazanabileceğiniz konusunda fikirler versin. Eğer para kazanmak istiyorsanız evinizden kuracağınız internet sitesi neden size bu yolda kazanç sağlamasın ki?

Start-up şeklinde kuracağını internet girişiminize sermaye konusunda destek de bulabilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada binlerce yatırımcı start-up’lara destek oluyor. Başarılı olan internet sitelerine bakın arkalarında hep bir yatırımcı görürsünüz. Bunun nedeni ise gelecek vadediyor olmaları. Sizlerin de kuracağınız internet siteleri gelecek vadediyor olduğu düşünülürse yatırımcı bulmanız çok kolay olacaktır.

Ancak illa ki yatırımcıya ihtiyacınız yok. İnternet sitenizin çok büyük kazançlar elde etmesini istemiyorsanız orta halli kazançla kendi başınıza da işi çevirebilirsiniz. İnternet sitenize ekleyeceğiniz sosyal medya araçlarıyla ziyaretçilerinizi sosyal medyadan da çekebilirsiniz.

Kurduğunuz internet sitesinde ürün satabilir veya reklam geliri elde edebilirsiniz. Günümüzde Google en büyük reklam veren şirket. Kolay bir şekilde Google’dan reklam alabilir sitenizde yayınlayabilirsiniz. Ünlü markalardan ekstra olarak da reklam alabilirsiniz. Bu tamamen sizin kuracağınız sitenin görüntüsüne uygunluğuna karar verdiğiniz anda gelişecek şeylerdir.

Hemen şimdi bir fikrinizi sanal ortama taşıyabilir o fikrin arkasında bir internet sitesi kurarak temelini sağlamlaştırabilirsiniz. Devir internet devri. Burada ürettiğiniz bir ürünü internet siteniz sayesinde dünyanın öbür ucuna satabilir. Ya da herhangi bir yerden ziyaretçinize Türkiye’den bir reklam izletebilirsiniz. Bu Arada diğer sermayesiz işler için sermayesiz ticaret yolları  için sermayesiz iş fikirleri sayfama bakınız.

İnternet Sitesi Kurarak Para Kazanmak Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. tavsiye dedi ki:

  İnternet sitesi kurarak hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de para kazanabiliriz. Buradaki gibi yazılar bizleri motive ediyor. Teşekkürler.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Teşekkürler. Değerli yorumlarınız da olmasa bizlerde bu yazıları yazamayız. İnşallah bu güzel yorumların devamı gelir.

 2. Haluk Aska dedi ki:

  İnternet sitesi kurarak para kazanma yöntemlerini gayet iyi anlatmışsınız.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Teşekkürler isnternet sitesi ile para kazanmak şu devirde paraya fikriniz var ise eğer yakınsınız. Demektir.

 3. Hata Nerde dedi ki:

  Yeni başlayanlar için gayet detaylı bir anlatım olmuş, elinize sağlık. Neden olmasın değil mi?

Sayfa başına git