En Kaliteli Kişisel Blog

En Kaliteli Kişisel Blog
tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

Değerli okurlarım. Bu gün sizlere Nuri Özkan kişisel blog olarak yeni bir hedefim var onu anlatacağım. En kaliteli kişisel blog olacağım. Hani bir firmanın hedefi olur ya benim de hedefim şu an gerçek manada en kaliteli kişisel blog olmaktır.

Geçen yazdığım yazıda sizlere sloganımı açıklamıştım. Bu sloganım sizler için oluşturduğum bir slogandı. En farklı kişisel blog sloganı ile çıktığım bu yola gerçekten de kaliteli kişisel blog olarak devam edeceğim. Bir kaç yazı yazarak blog ve blogculuk yapıyorum diye geçinenlerden değil de gerçekten 1000 üzeri yazı yazarak sektöre katacaklarımla bu ünvanı almayı düşünüyorum. İlk hedefim bu yönde ve ikinci hedefim ise kişisel blog aramasında otorite sahibi olmaktır. Bunu da en kısa sürede başaracağıma inanıyorum.

Şimdi zaten 700 üzeri yazım mevcut. Az çok adsense reklam geliri var. Çok az olsa da buna şükür diyebiliyorum. Zaten hem zamanımı boşa geçirmemiş hemde kendimi daha da geliştirmiş oluyorum. İlerleyen zamanda da belki kitap yazarsam diye yazma yeteneğimi de iyice geliştirmeyi amaç edindim. İlerleyen zamanda kitap yazmak da inşallah nasip olur. Bu da 3. adımım diyebilirim. Bunları tamamladıktan sonra da zaten hem yeterince kazanmış hemde kendimi geliştirmenin biraz daha çaresine bakmış olurum.

Gerçekten de insanlar blog yazıyorum deyince insanlar biraz daha tuhaf bakıyor. Evet web sitem var. Alan adıma ve blog yazıyorum. Ne var bunda tekrarlattıracak. İnsanı gerçekten bazen hecesten düşürüyorlar. Bazen hevesim kaçıyor ve sonra diyorum ki aman boşver. Anlasaydı zaten sormazdı. Hayırlı olsun derdi. Bende yazmayı düşündüm derdi. Fakat eğer ki şunu derse o arkadaşınız ‘Blog mu yazıyorsun’ o da? ne neye yarıyor? yanında blog yazma web sitesi açma laflarını kullanmayın. Bu Gibi lafları kullananlar özgüveni düşük insanlardır. Bunlar kendilerinin yapamayacağını ve sizinde yapmamanız gerektiğine inanırlar.

Bu blog konusunda yaralı insanlardan birisiyim. Sanki kötü bişey yapıyormuşuz gibi laflar kullanıyorlar. Bu yüzden ben iyice hedeflerimi büyütüyorum. İlk hedefim en kaliteli kişisel blog olmaktır. Bu yüzden de elimden geleni yapacağım. Her ne olursa olsun bunu yakalayacağım. Bir gün bir başlık atılı da en iyi kişisel bloglar diye o yazının içinde yer alan ilk 3-5 blog içinde yer almak bana gerçekten gurur verir. Ki onu da başarabileceğime inanıyorum.

Birde sizlere bir projem daha var ondan da bahsetmiştim. Sermayesiz iş fikirleri adlı bir niche blogum var. Ona bakmanızı da istiyorum. Eğer ki projem başarılı olursa zaten Adsense reklam kazancı olarak o bütün bloglarımın masraflarını karşılar. Şimdiden yavaş yavaş gelişim gösterdi. Baya az yazı olmasına rağmen otoritesi artarak gelişiyor. Bunu da tamamlarsa gayet iyi bir web sitesi olacaktır. Buradan gelen kazanç ile de hem kişisel blog’umun hosting ücretini hemde bu iki alan adımın yıllık ücretlerini ödersem de geleceği parlak birer blog olacaklarına inanıyorum. Sözlerimi yavaştan toparluyorum. İnanın kişisel blog aramasında ilk sayfa yada ikinci sayfada olacağım. Umarım başarmak dileğiyle.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git