Çalışan Google Sıra Bulucu

Çalışan Google Sıra Bulucu
tarihinde eklendi, 647 kez okundu.

Google da kaçıncı sıradayım? Çalışan Anahtar kelime sıra bulucu hangisi? Çalışan keyword sıra bulucu hangisi? Çalışan Google Sıra Bulucu hangisi? Yabancı Google sıra bulucu isimleri? Bu söz edilen bu kavramları duymuşsunuzdur. Hele de bir Web sitesi sahibi iseniz Arama motoru sıra bulucu ile kendi web sitenizi aratmışsınızdır.

Türkiye de ise bu sistemlere sahip webmaster siteleri mevcuttur. Fakat dediğim gibi bu ara geneli düzgün çalışmamakta Google üzerinde çalışan sıra bulucular araştırılmaktadır. Ben de bu araştırmalarım sonucu gayet güzel bir keyword sıralama bulucu ile karşılaştım. Direkt olarak sizlerle paylaşmak istedim. Birden fazla domaini aynı anahtar kelime ile sorgulayabiliyor veya birden fazla keyword (anahtar kelimeyi) aynı domain içinde sorgulayabiliyorsunuz.

Bu gibi siteler genelde çabuk bozulmaktadır. Faka bu sistem gayet güzel ve stabil geliyor. Bizim ülkemizde R10 ve wmaraci gibi siteler bu sıra bulucu sistemini sunsalar da hemen bozulmakta, 2 gün çalışıp bir hafta çalışmamaktadır. Sebebi bile hala bilinmemektedir. Bu sistem ya gerçekten saçma bir algoritma ile çalışıyor. Yada bilgileri bazen sallama olarak alıyor.

Bende bu boşluğu bularak diğer ülkelerde hangi Arama motoru sıra bulucu sistemi düzgün çalışıyorsa araştırma yaptım. Bu araştırmalarım sonucunda aşağıdaki sistemi buldum. Bu sistem gerçekten de iyi bir altyapıya sahip ve sınırsız arama yapacağınız birde kayıt olmadan anahtar kelime aratacağınız sıra bulucudur. Bu sistemi merak edenler resimden gördüğünüz gibi aynı anda 3 kelime aratıp hepsi için sonuçlara bakabilirsiniz.

Yukarıda da gördüğünüz gibi aynı anda bir çok anahtar kelime arayabiliyor, yada domain 1 yazan yere ve 2 yazan yere birden fazla domain yazabiliyorsunuz. Hepsi için sıralamanızı güncel olarak ölçebilirsiniz. Sözlerimi fazla uzatmadan keyword sıra bulucu ile sitenizin güncel sırasını ölçebilirsiniz. Mesela ben sitemi Genelde kişisel blog aramasında arıyorum. İnşallah ilerleyen süreçte bu arama da iyi yerlere gelirim. Diyerek sözlerimi sonlandırıyorum. Size de iyi çalışmalar dilerim.

Sıra bulucu adresi;

http://www.whatsmyserp.com/serpcheck.php

Çalışan Google Sıra Bulucu Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Merhaba Nuri,
  Maalesef Türkiye’de bulunan Google sıra bulucu siteleri düzgün çalışmıyor.Kullandığım güzel bir sistemi var.Google sıralamamızı sağlıklı görebilmek için oldukça faydalı.
  Emeklerine sağlık.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Teşekkürler. Çok uğraştım. Bizim Türkiyedeki bu sıra buluculardan. Artık Googleda ararken filan çalışan Google sıra bulucu bir tek bunu buldum. İnşallah daha bunda sorun yaşamadım. Yaşamamda diyorum. Sizinde değerli yorumunuz için ayrıca teşekkürler.

 2. Benim kullandığım bir sıra bulucu var tamamen sınırsız

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   hocam sisteme baktım gerçekten işte bende bu yazıyı bunun için yazım zaten. Sizinde sistem çalışmıyor ki bakın arama yapıyor kayıtta bulunamadı diyor fakat ben 44. sırada olduğumu bakınca görüyorum. Sistemlerde sıkıntı var

Sayfa başına git