BistCoin Blogum İle Kripto Para Haberleri

BistCoin Blogum İle Kripto Para Haberleri
tarihinde eklendi, 475 kez okundu.

Bu gün sizlere diğer blogum olan Bistcoin blogum ile kripto para haberleri hakkında detaylar vereceğim. Bistcoin Borsa İstanbul coin olarak da piyasaya çıkacağı duyurulmuş olan yerli kripto para coinidir. Adı budur fakat daha Bistcoin Ne zaman gelecek? net bir tarih bulunmamaktadır.

Bildiğimiz üzere 2017 yılı ve bu yıl yani 2018 yılı kripto paralar yılı olarak adlandırıyorum. Bu benim adlandırmam oldu. Eskiden milenyum yılı vs yılı denilirken ben bu iki seneye ise Bitcoin yılı yada kripto paralar yılı diyebilirim. Bu yakıştırmadan sonra ise sizlere kripto para haberleri yaptığım blogu sunmak istedim. Link üzerinden gidebilirsiniz. Bu blogum BistCoin blogudur. Hem yerli çıkarılacağı planlanan Borsa İstanbul Coin (Bist Coin) için açılmış haber blogudur.

Buradan hem borsa istanbul coin haberlerini hem de diğer kripto coin haberlerini yapmaktayım. Ben bu blogumu genelde ilgilendiğim bir alan olan kripto coinlere adadım. Çünkü gelecekte bu coinler daha da değer kazanacak. Yada komple batıp gidecekler. Yani inşallah ilerleyen zamanlarda borsa istanbul coin de çıkarsa sizlere onun da haberini Bist Coin Blogum üzerinden yapacağım.

Gelelim kripto para haberleri kısmına. Bistcoin haber blogu olarak tüm coinlerin haberleri yapılmakta ve öngörülerde bulunulmaktadır. Yakında yerli coinimiz de çıkarsa inşallah ki çıkaracaktır değerini an be an sizlere sunacağım. Bu blogumu özellikle yerli coinimiz için açmış olup tüm bistcoin aramalarında lider durumdayım.

Bir haber olırsa da inanın ilk benim blogumdan duyacaksınız. Emin olabilirsiniz. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Binance Coin, Dash, Stellar, Cordana, Litecoin, Blockchain sistemiyle üretilen tüm altcoinler hakkında en iyi içeriklere sahip site olacaktır. Diyerek sözlerimi sonlandırıyorum. Merak edenleri ise BistCoin Bloguma bekliyorum.

BistCoin Blogum İle Kripto Para Haberleri Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. mobil sohbet dedi ki:

  Bitcoin cok farklı birşey bazen aklıma giriyorlar alım diyorum bazen bakıyorum düşüse geçiyor vazgeçiyorum ne yapacagıma karar veremedim çok kararsızım o konuda 🙂

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Aslında siz eğer kazanmak isyserseniz artöası azalması önemli değil ki o aradaki makastan bile kazanabilirsiniz. Ama detaylı bir inceleme analiz gerekiyor. ☺️

 2. Araç kredisi dedi ki:

  Sürekli düşünüyorum ama sürekli artık çok geç diyorum ve bunun hep böyle olacağının farkındayım. 10 bin tl ile girip, analiz kısmına vakit ayırsak kayda değer kazanç sağlayabilir miyim acaba.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Bin TL le diğer coinlerden birisini gözüne kestir takip et bence onları değerlendir derim. Bitcoin için işler biraz büyük parada dönüyor diye kişisel yorumum.

Sayfa başına git