Binance Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Binance Türkçe Dil Desteğine Kavuştu
tarihinde eklendi, 698 kez okundu.

Dünyanın en büyük kripto coin borsası olan binance Türkçe dil desteğine kavuştu. Bitcoin Ethereum Litecoin Tronix Stellar Dash Bitvoin Cash ve diğerleri artık hepsi ile Binance Türkçe ile işlem yapabilirsiniz. Coin alım satımı olsun kripto para transferi olsun hemen hemen hepsi için en güzel gelişme Türkçe dil desteğine kavuşmuş olması oldu.

Değerli okurlarım bildiğimiz üzere binance için eskiden dil desteği bulunmuyordu ingilizce olarak işlem yapılıyordu. Fakat şimdi ise işler artık daha kolay oldu. Çünkü binance artık Türkiye için Türkçe dil ile işlem yapacak. Bu da demek oluyor ki alım satış işleri ve yatırım transfer işleri daha kolay ve hatasız olacaktır. Binance coin borsası bu karışık ve imgilizce oluşumdan dolayı bir çok müşterisini kaybetmiştir. Yani bende bunlar içinde bir canlı şahidim. Binance kurdum fakat o kadar zor ve karışık olduğu için hemen tekrar bir Türk borsasına kayıt oldum. Sebebi ise gerçekten dil ve karışık olması idi.

Şimdi dil desteğini de alınca daha iyi olan borsa artık yeniden başvuracağım bir borsa oldu. Yani bundan sonra Binance ile kripto para alım satımı yapacağım. Bitcoin Ethereum Litecoin ve diğer altcoinler için daha kolay işlem yapabileceğim. Bu da ülkemizdeki yatırımcıyı artıracaktır. Nasıl mı? Ülkemizde hala bu coin borsalarına güven yoktu. Yerli coin borsaları bir açılıp bir kapanıyordu. Bir kaç tane sağlam kalsa da yine de binance gibi olmuyordu. Onu da güvenilir yabancı coin borsaları adlı yazımda da yazmıştım. Bakabilirsiniz.

Binance gibi bir devin Türkiye için Türkçe dile kavuşmuş olması bunların da hemen hemen hepsinin önüne taş koymuş oldu. Yerli coin borsaları hemen hemen hepsine kayıtlar durmuş gibi görünüyor. Büyük coin borsası olan binance şu günlerde değer üstüne değer koyuyor. Bildiğimiz üzere kendi coini de olan (binance coin) bu yabancı borsa Türk yatırımcıların da gönlünü fethetmiş görünüyor.  Sizle de kripto coin borsaları ile uğraşıyor bitcoin alım satımı yapıyorsanız bu borsayı denemenizde yarar var. İsterseniz de Binance coin borsasına kayıt olmak için binance kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Yazımı da beğendiyseniz eğer paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

Binance Türkçe Dil Desteğine Kavuştu Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Mangir dedi ki:

  Harika bir haber, son dönemlerde olumsuz olaylar ile anıldıktan sonra bu tarz atılımlara ihtiyac vardı. Birde anlık alım satım islemleri bu denli yuksek olan kripto para borsasının artık Türkçe dil destegine sahip olması ingilizce bilgisi zayıf olan benim gibilerin çok işine yarayacak.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   gerçekten benimde binance de dilden dolayı yatırımım olmamıştı yapamadım gerçekten siz ve bana iyi oldu

 2. bankalarımız dedi ki:

  Ben kendim rahatlıkla kullanıyorum. Fakat özellikle 2 arkadaşımın kullanımda zorlandığını görmüştüm. Bence de gayet iyi olmuş Türkçe desteği. Binance’te görür görmez arkadaşlarımı arayıp haber vermiştim.

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   evet gerçekten bu binance Türkçe dil desteği gayet iyi oldu. Bu bitcoin in artışından sonra olması da yatırım yapmak isteyenler için iyi oldu.

Sayfa başına git