Kripto Paraların Geleceği Ne Olacak?

Kripto Paraların Geleceği Ne Olacak?
tarihinde eklendi, 552 kez okundu.

Tüm Kripto Paralar Yakında Bitecek yada … Kripto Paraların Geleceği Ne Olacak? Diye merak edenler yada diyip devam edeceğim şeyi gerçekten aklınızın bir lenarına yazın. Bitcoin ve diğer tüm paraların geleceği ne olacak sizlere tahminimi anlatacağım.

Diğer yazımda da sizlere belirtmiştim. Bitcoin Tamamen bitiyor! Adlı yazıma bakınız. Burada Bitcoin ve diğer kripto paraların dolar gibi olacağı sadece transfer işinin yapılacağı fakat kazanç ve yatırım için kullanılmayacağından bahsetmiştim. Fakat bu yazımda şimdi sizlere 2. Yolu anlatacağım.

Bitcoinin geleceği ne olacak? Bitcoinin geleceği diyorum çünkü kripto parayı dünyaya Bitcoin alıştırdı. Onu diyerek aslında bir nebze ipucu vererekten tüm kripto paraların geleceğini anlatacağım. Bildiğimiz gibi kripto para dünya üzerinde hızlı anında aracı olmadan alıcı ve satıcı arasındaki doğrudan iletişimi transferi sağlayan para birimidir. Yani anında para transfer etmek işin şifrelenmiş kodların karşıdan karşıya gönderimidir.

Bunu da öğrendikten sonra gelelim 2. Gelecek planına. Arkadaşlar tahminim şudur. Tüm kripto paralar tek çatı altında birleşir ise bu isim ve diğer şeylerin aksine daha kullanılabilir ve daha da güzel olur. Asıl çıkış amacına döner. Neydi transfer. Yani kalırsa sadece Bitcoin transfer para birimi kalır. Diğerleri tek çatı altında birleşir. Yani tüm kripto coinler tek çatıda sadece transfer altyapıları olarak kendi sistemlerini kullandırırlar.

Gelecek tahminimden birisi de buydu. Bitcoin tek çatı altında diğer tüm paraları toplayabilir. İnşallah da bu şekilde birşey olursa da Bitcoin yasaklanan ülkelerde bile aktif duruma geçer. Bu sayede şirketler arası alışveriş firmaları arasında doğrudan alım satım sistemi bitcoin sayesinde daha da hızlanır. Bize o zaman asıl faydayı sağlar diye düşünüyorum. Kişisel Blog.

Kripto Paraların Geleceği Ne Olacak? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Seografi dedi ki:

    Benim tahminim kripto paralardan birçoğu zamanla kapanacak. Sadece bir kaçı kalacak ama devletler mutlaka bu konuya el atacak işte o zaman bir önemi kalmayacak kripto paraların.

Sayfa başına git