En İyi 7 Kozmetik Markası

En İyi 7 Kozmetik Markası
tarihinde eklendi, 384 kez okundu.

En İyi 7 Kozmetik Markası

Her geçen gün yeni marka açılmakta, makyaj cilt bakım ve kozmetik üzerine bir çok  ürün çıkarılmaktadır. Bu yüzden de kadınlar artık seçici davranmalıdır. Davranmak da zorundadır. Bu yüzden de bu gün sizlere Blogum da En İyi 7 Kozmetik Markası hangisi onları anlatacağım.

Değerli okurlar. Öncelikle sizlere ufak bir detay vereceğim. Ki beni okuyan ve blog konusu merak edenlere özellikle de Kozmetik Blogu açarak kazanç sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Arkadaşlar ürün tanıtımı ürün kullanımı makyaj detayları ve benzeri konuları ele alırsanız bunları da video benzeri şeylerle desteklerseniz güzel paralar kazanabilir Ünlü bir blogger veya YouTuber olabilirsiniz. Diğer Sermayesiz İş Fikirleri için ise Yazıma bakmayı unutmayınız.  gelelim bu kozmetik firmaları hangileri?

En İyi 7 Kozmetik Markası

7) Oriflame

Oriflame da kaliteli ürünler kozmetik ürünler listemizde 7. sırada bulunan bir markadır. Bu marka ülkemizde en çok pazarlaması yapılan ürünlerden bair kaç tanesi içindedir. Komisyon oranı ile satışları gerçekleşmektedir. Oriflame online olarak ve mağazalarda satılan makyaj malzemeleri birde seyyar satış yaparak da bulunabilir. Katalogları ve diğer gelen hediyeleri de unutmamak gerekiyor.

6) Elizabeth Arden

Elizabeth Arden adından anlaşıldığı üzere 1910 yılında Elizabet Arden tarafından kurulmuş köklü bir kozmetik firmasıdır. Sık sık gündeme her markanın sık sık kaliteli ürün çıkarması gerektiğini savunmuşlardır. Krem Ruj olsun diğer makyaj malzemeleri olsun seçkin ürünler yapmış olan Elizabeth Arden markası yaptığı açıklamada da kadınların güzel olabilmesi için önce sağlıklı olması gerektiğini vurgulayarak makyajdan önce sağlığı vurgulamışlardır. Bu yüzden de En İyi 7 Kozmetik Markası sıralamasında 6. sırada yer almıştır.

5) Maybelline

Maybelline New york ve Ülkemiz dahil 129 ülkede satış yapan ve her ülkeden orta sınıf makyajı malzemesi olarak bilinen markadır. Maybelline makyaj malzemeleri ve cilt bakımı ürünleri beğenilen bir marka olmuş hepte olmaya da devam etmiştir. Bu marka Kozmetik Markası sıralamasında 5 numarada kendisine yer bulmuştur.

4) Olay

Tutkulu kadınların tercih ettiği Genel merkezi Amerika da bulunan makyaj malzemeleri satıcısıdır. Kozmetik ve bakım alanında değerli diyebileceğimiz kalitede bir markadır. Bu yüzden de 4 sırada kendisine yer verdik. Cilde çok önem veren Olay makyaj malzemeleri bir hayli satışı olan markadır. Değerli makyaj alanında ödüller alan bir markadır. Bunu da sizlere hatırlamak istedim.

3) Avon

Avon bildiğimiz üzere tavsiye üzerine satışta en bilindik markadır. Satıcıları okulda çalışma yerinizde yurtta vs her yerde karşınıza çıkabilir. O yüzden de fazlaca meşhur olan bu makyaj malzemeleri markası olan Avon hemen hemen en popüler markalardan dır.O yüzden de listeme 3. sırada yer verdim. Kalite bakımından da bir adım diğer firmalara göre geri de olsa da en fazla kullanılan ürünlerdendir.

2) MAC

MAC son günlerde Youtuber lardan da gördüğümüz ve duyduğumuz gibi hayli iyi ve kaliteli ürünlere sahiptir. Bu yüzden zirveye en yakın olan 2. sırayı MAC markasına vermek istedim. Zirveyi görmeden önce çok düşündüm. Acaba MAC mi olsa diye ama değerlendirmeler sonrasında lideri değiştirmedim. Bu yüzden en kaliteli malzemelerin MAC markasında da olduğunu hatırlatarak kullanan herkesin de yorumlarını bekliyorum.

1) L’Oreal Paris

L’Oreal Paris markası da en kaliteli ve iyi markadır. Ülkemizden en fazla ve dünyada en fazla kullanılan ve pahalı olan bir kozmetik markasıdır. En İyi 7 Kozmetik Markası  arasından 1. olarak seçtiğim marka L’Oreal Paris markasıdır.

Bu gün tamamen sizlere kullanım ve yoruma dayalı olan bir sıralama yaptım. En değerli iyi markaların sıralamasını yaptım. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Hangi marka kozmetik ürünü daha iyi diye soranlar bu yazım tam da size göre. Bayanlara özellikle de soruyorum. Bu sorum sizlere? Sizce sıralama nasıl olmuş? Yazım da eksik olan marka varsa kaçıncı sıraya ekler diniz?

En İyi 7 Kozmetik Markası Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Serazad dedi ki:

  Merhaba, ürün çeşitliliği bakımından Loreal Paris evet çok güçlü ancak ben kalite olarak düşünecek olursak MAC’i 1.sıraya koyardım. Flormar, Golden Rose, Note… Bunlar da oldukça iyi ürün kartelasına sahip markalardır. Kaleminize sağlık.
  Sevgi ve saygıyla
  **Serazad

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Yazımda da bahsettim. En zor seçim bu olacak diye ama 🙂 Dedim ya ikisi de iyi bir marka En iyi kozmetik markalardan 2 tanesi Loreal ve MAC Seçim zordu. Ama bir tanesini kendimce ve yorumlarca 1. yaptım. değerli yorumunuz içinde ayrıca teşekkürler. Bu ne kadar zor seçim yaptığımı bir kez daha düşündürdü.

 2. Esra dedi ki:

  En iyiyi seçmek çok zor bence de 🙂 Benim daha farklı favorilerim var 🙂

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   haklısın. Zaten zorlandım. Cidden öyle MAC ve Loreal arasında seçim yaptım yorumlar vs biraz daha bana yakın geldi.. Dediğiniz gibi çok zor. Esra hanım değerli yorumunuz için de ayrıca teşekkürler.

 3. yesimlehertelden dedi ki:

  Hımmmm kozmetik paylaşımı için teşekkür ederiz Nuri Bey …

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Teşekkürler yemim hanım. Değerli yorumunuz için. Arada da farklı konular da yazmak lazım.

Sayfa başına git