En Farklı Kişisel Blog

En Farklı Kişisel Blog
tarihinde eklendi, 508 kez okundu.

En Farklı Kişisel Blog olmak için yeni bir yapılanmaya gidiyorum. Artık Kişisel Blog olarak adımı değiştirdim. Eskiden direkt Nuri Özkan olan Blog ismimi şimdi sadece Kişisel blog yazarak artık ilerleme sağlayacağım. Kendime ilk ve en güzel hedef olarak görüyorum. Bunu başarırsam da gerçekten iyi bir konuma gelmiş olacağım.

Biraz zor olsa da kişisel blog aramasında zirveye çıkmak için biraz çaba sarf edeceğim. Soganım da “en farklı kişisel blog” olarak belirledim. Hem sloganımı belirledim hemde yazdıklarımla gerçekten farklı olacağım. Hemen hemen her güncel konuda yazdığım yazıları artırarak blogumu aktif tutmaya devam edeceğim. Her zaman kendi kendime dediğim ne yaprsan kaliteli yap diyerek zor yola girdim. Niche Blog yazmaktansa kişisel olarak yazdığım bu blog beni çok zorlayan konu oldu. Niche yazdığım blog var ama ben bu kadar zorlanmadım.

Yazacak konu geniş olunca insan gerçekten iyi şeyler çıkaramıyor. Yani odaklanacağınız şey gerçekten dağınık olmamalı odaklandığınız ana konu olmalı. Üzerinde çalıştığınız anahtar kelime olmalıdır. Bu sayede aramadaki varlığınız gayet iyi yerlere gelecektir. Mesela ben artık Kişisel Blog yazınca üstlere çıkmak için çaba sarf edeceğim. Ben bunun zor olduğunu biliyorum. Fakat dedim ya zor olduğu imkansız anlamına gelmiyor. Bunu başarmak içi ise elimden geleni yapacağım. İlerleyen zamanda kendimce yazdığım yazıları da buna göre yazamaya devam edeceğim. Birde artık yeni bir konu kendime belirleyip o konuyu odak konum yapacağım. İnşallah da bunu başaracağım.

İlerleyen zamanlar bana ne gösterecek bilmiyorum ama bildiğim tek şey yazmaya devam edeceğim. Bu konuda da iddialıyım. Alan adımı da zaten 4 yıllık aldım. Daha yeni bir yıl oldu. Daha önümde koşacağım kocaman bir 3 yıl mevcut. Bu da bana nereden baksanız yılda 500 yazıdan 1500 yazı daha demektir. O zamanda web sitemin belli bir otoritesi olacaktır. Bunu da başarırsam yazmaya devam edersem ilerleyen zamanlarda iyi bir otorite sahibi olarak yazdığım her yazı devamlı iyi yerlerde olmaya başlayacaktır. Bu yüzden de Google için değer kazanma aşamasını aşmış olacağım. İnşallah hedeflerim doğrultusunda bıkmadan yazmak dileğiyle…

Aşağıda adrese tıklayınca yavaş yavaş Google için kişisel Blog adının geldiğine şahit olalım.

site:nuriozzkan.com

En Farklı Kişisel Blog Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Haydi hayırlı olsun bakalım…

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Recep hocam sence nasıl başarı sağlarmıyım. En azından bir anahtar kelime üzerine yoğunlaşayım. Senle bemim sadece yazı kalitemizden ziyaretçi geliyor. Anahtar kelimemiz yoktur. Güzel kaliteli yazılan içerikten geliyor. Ama ben onu değil önce anahtar kelimeden gelen ziyaretçiyi istiyoeum. Onun için de kişisel blog olsun diye çabalıyorum.

 2. SinanY dedi ki:

  Başarılar dostum 🙂 Yazıların gayet başarılı…

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   teşekkür ede rim hocam sizlere de başarılar dilerim. Sizi https://www.nuriozzkan.com/2017/06/kisisel-blog-nedir.html adlı yazıma da yoruma bekliyorum. Kişisel blog için backlink sağlamanıza yardımcı olur 🙂

Sayfa başına git