Dekoratif Tuğla ve Taş Kaplama

Dekoratif Tuğla ve Taş Kaplama
tarihinde eklendi, 610 kez okundu.

Dekoratif Tuğla ve Taş Kaplama

Günümüzde dekoratif taş olarak adlandırılan ürünler tamamen yapay üretimdir.   Üretimi taş ve tuğla tozu, mermer tozu, mozaik taşı ve harçtan üretilen yapay dekoratif taş modelleri oldukça farklı modellerde üretilmektedir.

Dekoratif taş ve dekoratif tuğla modelleri dokuları ise tamamen gerçek taş yüzeylerinden kalıpları alınarak üretilmektedir. Dekoratif taş adı altında sadece taş modelleri değil ahşap dokularından kalıp çıkartılarak ahşap dokulu taş yapıdan modelde üretilir. Taş kaplamaları Oksit boya kullanılarak ta dekoratif taşların renklendirilmesi yapılmaktadır. Eski dekoratif taşların birçok avantajı mevcuttur. Günümüzde çok tercih edilen ve tamamen yaygın hale gelen kültür taşları fiyat olarak ta uygun satılmaktadır.

Dekoratif taşın avantajları;

1. Isı yalıtımı sağlar
2. Ses yalıtımı sağlar
3. Gerçek taş kadar yük binmez.
4. İşyerlerinde müşteri dikkatini çeker.
5. Maliyeti gerçek taşa göre uygundur.
6. Kalınlık 2-3 cm kadar.
7. Her alana güzellik katar.

Eski zamana benzeyen, tarihi, estetik, ürün…

Tarihi evlerimiz eski harman tuğlalardan, taşlardan, çamurdan ve ahşaptan yapılırdı. Belli bir dönem bu eskiye dönük tasarımlar ve yapılar yerini modern yapılara bıraktı. Son 2-3 yıllarımızda ise tekrardan eskiye dönük yapılara herkes dönmeye başladı.

Dekoratif taş, dekoratif tuğla ve duvar panelleri malzemelerini ve uygulama hizmetini anahtar teslim aşağı da vermiş olduğum linklerden giderek temin edebilir siniz.

Country Stone

Adres: Çavuşoğlu mah. Yakacık cad. N0:26/1b Kartal
Tel: 0 216 695 10 61
GSM: 0532 162 97 61
Mail: info@dekoratiftas.com

Dekoratif Tuğla ve Taş Kaplama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Dekoratif taş ve tuğla kaplama çok şık görünüyor. Artık sadece mağazalarda değil ofislerde de kullanılıyor.

Sayfa başına git