Bitcoin Tamamen Bitiyor!

Bitcoin Tamamen Bitiyor!
tarihinde eklendi, 428 kez okundu.

Bitcoin Tamamen bitiyor! Hatta bitti desek daha mantıklı oldu. Aldığı tüm bu darbelerden sonra bitmemesi imkansız hale gelen Bitcoin kripto para günden güne eriyor. Bu gün (28 Mart 2018) itibariyle Bitcoin’in fiyatı 31.369 TL oldu.

Günden güne bu azalışın devam edeceği ve artık daha toparlanamaycağı söylentileri her geçen gün daha da kuvvetleniyor. Eskisi gibi medya da gündeme getirmediği Bitcoin kendi haline bırakıldı. O da günden güne eriyor.

Bitcoin Devri Kapanıyor mu? Adlı yazımda da bahsettiğim gibi Çin Hindistan ve diğer ülkelerin de baskısı ile Bitcoin artık bir kaç yıla dolar seviyesine gelebilir. Sadece sanal transfer parası olarak kullanılan dolar gibi 3-5 tl civarında olan bir para değeri olabilir.

Fakat bitcoin için hemen hemen uzmanların genelinin görüşü şu yönde artık bitcoin eski günlerini yakalayamaz. Yani Bitcoin dediğim için sizler sadece onun üzerinden konuşuyorum sanmayın. Ben diğer kripto paralar için de aynı şeyleri diyorum.

Ripple olsun, Ethereum olsun, Dash olsun, Litecoin olsun, tüm bu kripto coinler hemen hemen hepsi gidebilir. Batabilir. Yani şunu açıkca artık diyebiliyorum. Bitcoin tamamen bitiyor. Kripto paralar bitiyor. Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git