Bitcoin Sıfırlanıyor!

Bitcoin Sıfırlanıyor!
tarihinde eklendi, 530 kez okundu.

Şu an yatırım için popüler olan Bitcoin Sıfırlanıyor bunu da yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Geçen yazdığım yazıdan bu gün 3 gün geçmeden bitcoin fiyat olarak yaklaşık 6 bin tl geriledi. Yani bitcoin fiyatı 3 gün önce 33 bin tl civarındayken şu anda ise tam olarak 27 bin tl civarında seyir ediyor.

Bu günlerde alınan bu darbeler üzerine bitcoin yatırımcısına bir kez daha düşündürdü. Bilinmelidir ki aniden çabuk değer kazanan kripto para aniden de düşebilir. Bunu hemen hemen her yazımda sizlerle paylaştım. Bitcoin bir sömürü sistemidir. Diye defalarca yazdım.

Bu günden sonra da yazmaya devam edeceğim. Para yok etme sistemidir. Ticareti yapılan bu coin geçenlerde de ülkemizde konu oldu. Bitcoin sisteminde pazarlama yapan imamlar göz altına alındı. O yüzden de hiç ama hiç güven vermeyen bu sömürü sistemi gerçekten de artık kendisini sıfırlayacak gibi görünüyor.

Yani lafı çok uzatmadan yine diyorum ki Bitcoin Sıfırlanıyor ve hemen hemen herkes bunun peşini yavaş yavaş bırakıyor. Artık hiç bir medya kuruluşu aşırı övüp aşırı gündem etmiyor. Şu kadar oldu bu kadar oldu diye kimse gündemine almıyor. Yatırım aracı olarak da artık kimse bu konuya açıklık getirmiyor. Bilin ki artık Bitcoin gibi diğer kripto paraların geleceği ne olacak? Diye merak ediliyor. Bunu da zaman gösterecek. Benim kişisel tahminim ise artık dolar seviyelerinde bir Bitcoin görsem şaşırmayacağım.

Bitcoin hakkında gelecek düşüncelerim de bunlar. Sizler de Bitcoin Ethereum, Ripple ve diğer altcoinler hakkında tahminlerinizi yorum ksımına yazarsanız daha iyi olacaktır. Kripto paralar hakkında düşünceleriniz neler?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git