Bitcoin Devri Kapanıyor mu?

Bitcoin Devri Kapanıyor mu?
tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Doğru duydunuz. Bence Bitcoin devri kapanıyor ! Geçtiğimiz günlerde fiyatı 38 bin TL civarında olan Bitcoin, tüm kripto paraları da yanına alarak hızlı düşüşe geçti. Tam olara 6 Bin TL kaybeden kripto para değerini 32-33 arasında değerlerde buluyor. Bir çok ekonomi borsasının kapanmasından sonra Çin olsun Hindistan olsun japonya olsun, bunlar tek tek Bitcoin ‘e darbe vurdu.

Kimi devlet yasaklayarak, kimi devlet bankada borsanın parasına el koyarak, kimi devlet direk olarak kabul etmeyerek Bitcoin ve diğer Aktcoinleri artık yok olma noktasına itti. Yani bu darbelerden sonra yatırım ve birikim olarak düşünülen Bitcoin ve diğer kripto paralar artık bitebilir. Git gide devletler sertleşen politikaları ile adeta birbiri ile yarışıyor. Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash, Tronix, Dash, Stellar, Litecoin ve tüm coinler artık bundan 2.5 ay önceki fiyatlarını arıyorlar fakat o tiyatlardan eser yok diyebilirim.

Bu kripto paralar gerçekten çok hızlı düşüş yaşayarak artık yatırımcılarını iyiden iyi zarar etmeye, bunun yanında düşündürmeye başladı. Yatırımcıların hepsinde şu soru oluştu. Genel olarak Bitcoin ilk tanındığı için Bitcoin devri bitiyor mu? Bence bitmese de artık sonu yavaş yavaş yaklaşıyor. Artık eski popülerliğini yitiren bu kripto paralar artık yatırım aracı olarak değer görmemeye başlayacak. Bu da demek oluyor ki ilk üretiliş amacına tekrar dönecektir. Yani hızlı para aktarma sistemi. Yani merkezsiz transfer merkezi olarak işleme devam edecek.

Benim tahminim ise şu yönde; Artık dolar seviyelerine inecek. Bir Euro bir Dolar seviyesinde bir yerden bir yere para göndermeye yarayan hacimsel olarak öyle aniden büyümeyen, aniden azalmayan bir sistem olacak. Artık fiyatta kalıplaşacak değere kadar düşercek. Yani artık Bitcoin devri kapanacak. Şimdi gerkes hemen hemen bunu düşünmektedir. Kimileri bitcoin üretimini devam ettirmekte kimileri de bu üretimi bırakmış durumdadır.

Bitcoin devri kapanıyor! kripto para devri kapanıyor! diyerekten sözlerimi bende sonlandırıyorum. Sebebi de aşikar ortada diyebilirim. Artık eski fiyatlarına çıkamaması yani 68 Bin TL sınırını gören bir coin in şu anda 32 Bin tl civarında olması 40 bin barajını da aşamamış olması bence herşeyi ortaya seriyor. Bitcoin çöktü mü? Yoksa bitcoin tekrar artacak mı? Bunları bize zaman gösterecek diyerek sözlerimi sonlandırıyorum. İyi kazançlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git