BİM iPhone X Satışına başlayacak

BİM iPhone X Satışına başlayacak
tarihinde eklendi, 425 kez okundu.

BİM iPhone X Satışına başlayacak ve piyasadaki en ucuz iPhone X olacak. Geçtiğimiz günlerde BİM aldığı kararla BİM aktüel ürünleri arasına iPhone X i de koydu. BİM’in 9 Mart 2018 deki Teknoloji konuğu ise Apple in son çıkardığı telefon olan X serisi yani 10 serisi için bir aktüel hazırladı. Mart ayı için satışa sunacağını açıkladı. Eskiden de bildiğimiz bir kaç yerde adını duyuran BİM, iPhone Kulaklık ve Playstation 4 Slim satışı ile duyurmuştu. Bu kez de BİM iPhone X Satışı yapacak.

iPhone x Fiayatı Ne Kadar olacak?

Hali hazırda tüm alışveriş sitelerinde ve mağazalarda en uygun iphone x fiyatı 64 GB lik olanı 5.490 TL en uygunu bu gibi görünüyor. Apple kendi sitesinde ise 6.099 TL olan X serisi gerçekten de fiyatı çok yüksek olan telefonlardan bir tanesi diyebilirim. Fakat BİM de İphone x fiyatı ise tam olarak 4.999 TL olacak. Fiyata bu telefon piyasaya göre 500 TL, Apple resmi sitesine göre ise tam 1.099 TL uygun fiyatta satılacak. Bu fiyatı hemen hemen duyan almak isteyen herkes bekliyor. Bu yüzden de beklemeye de değer diyorum. Eğer bu telefonu alacaklar varsa almayıp BİM de satışa sunulmasını bekleyebilirler.

Apple Türkiye Garantisi olacak mı?

Arkadaşlar bu soru hemen hemen herkesin aklına gelecek sorulardan bir tanesi olmaktadır. Neden mi bu tür kampanya yapanların genelde telefonları yurt dışından getirdiği için Apple Türkiye Garantisini veremiyorlardı. Fakat Bim iphone X için Apple Türkiye garantisi veriyor. 2 Yıl olan bu garanti yani, resmi Türkiye Garantisi veriliyor. Bu sayede arızalanan cihazınızı arıza veya teknik sıkıntı durumunda garantiye gönderebilirsiniz.

Bim de iPhone X ne zaman satışa çıkacak?

iPhone X BİM de ne zaman satışa sunulacak diye sorular da var. Yukarıda dediğim gibi 9 Mart 2018 tarihinde satışa sunulacak akıllı telefon için sabah saatlerinde bütün BİM bayiilerin de erkenden tükeneceğinden şüphem yoktur. ilk çıkışındaki Apple önünde yaşanacak izdiham kadar olmasa da BİM marketlerinin önünde de izdiham yaşanabilir. Sayılar stoklarla sınırlı olduğu için hemen hemen herkes ilgi duyacak gibi görünüyor. Bakalım akıllı telefon satışında BİM beklediği ilgiyi görecek mi? Hepsini yaşayarak göreceğiz. BİM İphone X Kampanyası nasıl sonuçlanacak hep birlikte yaşayıp göreceğiz? Siz nasıl Buldunuz bu kampanyanın fiyatını ? Sizce de uygun değil mi? BİM satabiliyorsa Neden diğer marketler bu fiyattan satmıyor?

BİM iPhone X Satışına başlayacak Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. 3 asgarî ücretten bile fazla ödeme yapılıyor bir telefona! Yuh yani!

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      Aynen recep hocam İPhone bu ama 🙂 X filan önemli değil de 🙂 Sonuçta iPhone bir şahin parasına ilk çıktı) Onun yerine doğan L alınır 🙂

Sayfa başına git