Ankara Platform İskele için Yalçın İskele

Ankara Platform İskele için Yalçın İskele
tarihinde eklendi, 349 kez okundu.

Ankara Platform İskele için Tam 1997 Den beri inşaat ve yapı işlerinde faaliyet göstermiş olan Yalçın İskele Ankara da güvenin tek adresi olmuş durumdadır.  İlk olarak normal manüel inşaat iskelesi olarak sektöre giren Yalçın İskele, şu anda daha güvenli ve son güvenlik özellikleriyle donatılmış Platform iskele kurulum işini ve de montaj işini yapmaktadır. Ankara Platform İskele arayanlar inşaat dış cephe boya, mantolama, ısı yalıtım, dekoratif taş ve benzeri tüm işlerinize iskele kurulumu yapmaktadır.

Sektörde Lider:  Yalçın İskele

Sektörde lider olan Yalçın İskele aşağıdaki resimlerdeki gibi güvenli montaj ve demontaj gerçekleştirmekte, bunun yanında ise Mantolama işleri, tadilat işleri, Çatı Oluk ve Pimaj işleri, Duvar kağıdı işleri, Fayans Kalebodur işleri, Bahçe ve dekorasyon işleri de yapılmaktadır. Bunlar içinde bünyesinde ekibi vardır.

Özellikle de Profesyonel ekibi olarak da kalifiye ve uzman kişilerle iskelenizin güvenliğini Yalçın iskeleye emanet edin. Hayat ve insan güvenliği mevzu olunca Yalçın İskele; Ankara Platform İskele işlerinde aklınızda bulunması gereken ilk firmadır. Can güvenliği ana unsurumuz diyen Mete Yalçın ve ekibi bu sektörün nabzını Ankara da tutan nadide kuruluşlardan birisidir.

Ankara ve yakın illerde iskele işleriniz için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki iletişim adresinden veya web sitesi üzerinden iletişime geçmek ve teklifler almaktır.

Yalçın İskele

 

  • bilgi@yalciniskele.com
  • 0532 276 88 43
  • 0532 276 88 43

 

Örnek Görseller: İskele Yalçın

Tüm iskele ve kurlumları materyalleri yukarıdadır. Sizlerde ulaşmak ve inşaatınıza  platform iskele kurmak istiyorsanız eğer iletişim numaralarından ulaşabilir. Teklifler alabilirsiniz. Kişisel Blog.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git