Adwords 25 tl 100 tl promosyon kodu

Adwords 25 tl 100 tl promosyon kodu
tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Adwords bildiğimiz gibi ilk reklam yaptırmak isteyenlere güzel bir promosyon veriyor. Bu Adwords promosyon kodu girerek aktif olan bir kampamya. Bu kampanya dahilinde Adwords 25 tl 100 tl kazanıyorsun. Yani ilk 25 TL harcayarak Google adwords üzerinden kullanacağın 100 tl kazanıyorsun.

Adwords promosyon kodu nasıl aktif edilir?

Gelelim bu kampanya nasıl? Alınıyor? Hemen arama ve webmaster sayfalarına google adwords promosyon kodu al diye başlıklar açılmış ve bunun gibi bir sürü şey. Bunu gelelim Google nasıl veriyor. Bunu Google site dahilinde adsense olanlar için strateji belirliyor.  İlk defa Adwords kullanacak e postaları belirliyorlar. Yani daha önce hiç reklam vermemiş bir yayıncıyı seçerek onlara özel reklam çıkarıyorlar.

Daha sonra bu reklam üzerinden gidip e-postanız ile kayıt oluyorsunuz. Daha sonra onay verince promosyon kodunuz e-postanıza geliyor. Onu da hesabım ödemeler ödeme ayarları ve en altta promosyon işlemleri menüsünden kod kısmına girerek onaylatıyorsunuz. Daha sonra yaklaşık 26 TL lik bir reklam verince de otomotikman devreye giriyor. Her gün ayarladığınız kullanım eşiğine ulaşarak kendisi durur. En son 100 TL olunca adwords promosyon kodu otomotikman iptal olur. Kullanılmış kodlar sayfasına düşer.

Bu 25 tl 100 tl kampanyasını günlük 10 tl reklam harcaması belirleyin maksat 10 gün boyunca sitenizde aktiflik olsun. Bu sayede siz de reklam geliri elde edebilirsiniz. Oradan size diyeceğim eğer bu kod gelirse size en büyük tavsiyem o 25 TL gözünüze gelmesin. Çünkü ben harcadığım 25 i neredeyse 60-70 tl olarak geri aldım.  Çünkü mantıklı olarak en fazla tıklama olacak ve kazancı çok olan sayfamı vererek gelen tık ile giden tıkı neredeyse kaşıladım. Yani 25 cepten gitti. 100 hediye ama ben onu 70 tl olarak neredeyse geri aldım.

Dediğim gibi bu Google adwords promosyon kodu size de gelirse kaçırmayın. Reklam verin. Ama en önce ya sizin gerçek reklamınızı yapan bir sayfaya yada benim yaptığım gibi bir özel sayfanıza reklam verin. Bu sayede sizler kazancınızı artıracaksınız. Bu günlerde kişisel blog olarak yayın hayatıma devam ettiğim için reklam yapacak kurumsal bir yapıya sahip değilim. Üstüne bunu en güzel bu şekilde devam ettirirsem kara geçerim dedim. Ki öyle de oldu.

Umarım bu kampanya kodu yine gelir. Gelirse de tekrar kullanırım. Bunu kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim. Tabi konudan konuya da farklılık gösteriyor. Siz siz olun tıklama başı maliyeti yüksek olan konudaki sayfanızı reklam verin. Bu sayede ben mesela Kripto Paralar kategorimi verdiğim için bana kazancı oldu. İsterseniz sizde o sayfama bakın. Buradan bir hayli tıklama aldım. Yani Google artık Adwords ile reklam verme, Adsense ile de reklam alma işini tek eline aldı. Web sitesi iseniz Adsense ile ek gelir elde edebiliyorsunuz. Yada bir kurum iseniz reklam harcaması yapacaksanız da Google Adwords ile yapıyorsunuz. Çünkü şu an en büyük reklam firması oldu. Ki gelirinin en büyük kısmını Google buradan sağlamaktadır. Bu yüzden de sektörü bitirecek seviyede ilerlemeye devam ediyor.

Size bu gün Google adwords promosyon kodunu yani adwords ilk 25 tl harcamaya 100 tl hediye ediyor. Bunu da değerlendirin. Ben neden harcama yapayım diye düşünenler var sa bence düşünmeyin. Uygulayın. İyi ve bol kazançlar.

Adwords 25 tl 100 tl promosyon kodu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Promosyon kodunu neredeyse bütün müşterilerim için hesap oluştururken mutlaka kullanıyorum. Benim için güzel prestij oluyor. Tabii ki bunu art niyetli olarak kullanan kişilerde mutlaka vardır. Misal müşteriden 1000 tl alıp bunun %20 sini kesip. 100 tl’de promosyondan düşüp 700 tl reklam açan kişiler olabilir. Bu tarz durumlar haricinde gayet faydalı bir promosyon. Google’ın bu tarz teşvik edici promosyon işlerini arttırmasında fayda var. Yazı için emeğinize sağlık.

Sayfa başına git