Ekşi tarzı Puiv Sosyal medyanın kara deliği

Ekşi tarzı Puiv Sosyal medyanın kara deliği
tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Puiv Sosyal medyanın kara deliği – Ekşi Sözlük gibi bir forum benzeri bir site olan puiv için hemen bir hesap açın. Puiv Sosyal medyanın kara deliği.. İleride değerleneceğini düşündüğüm puiv için sizlere de bilgilendirici bir yazı yazmak istedim.  Ekşi sözlük ve Blog sözlük gibi bir sözlük olan puiv gerçekten şu anda hem site backlink için hemde site tanıtımına izin veren bölümü için kayıt yapmanız yeterli.

Puiv Sosyal medyanın kara deliği sloganı ile başlayan bir sistem. Ekşi mantığıyla çalışıyor. Baya da şu an aktif kullanıcı öevcut. Gündem vs olayı da baya iyi konular geçiyor. Beğendiğim bir sistem olmuş. Puiv gerçekten sitesine backlink almak isteyenlerin ve sitesini tanıtmak isteyenlerin şu anda buluştuğu yer olmuş. Konularda gayet aktif durumdadır. İleride de ekşi sözlük gibi büyüme sağlar ise keşke hesap açsaydım diyebilirsiniz. Bu yüzden hesap açmakla acele edin.

Puiv için bende hemen bir hesap oluşturdum. Onu da Adsense reklamı sayesinde tanıdım. Şu anda yeni olmasına rağmen baya rağbet görüyor. Benim kişisel tahminim bu aylar içerisinde yeterli kullanıcı sayısına ulaşmış olur. Buradan sonra da ekşi sözlük gibi inanılmaz trafik alacak bir sözlük durumuna gelir. Bildiğimiz gibi şu anda en büyük rekabet ekşi de yaşanan rekabettir. Buradan gelen trafik ve backlink şu amda hiç bir yerde yoktur.

Sizlere de en kaliteli backlink sitelerini yazdığım yazımda da değinmiştim. Ekşi ve R10 şu anda en fazla backlink sağlayan sitelerdir. Bu yüzden de kayıt yapmakta acele edin. Bizim blog sözlük te bu backlink sisteminde iyi olsa da puiv büyüme sağlayacak gibi rağbet görmektedir. Birde reklam bütçesini dolgun tutan puiv bunu da başarır.

Eminim sizde şu an puiv sözlüğü merak ettiniz. Aslında adının sözlük olması doğru mu bilmem. Mantık sözlük gibi işlediği için sözlük dedim. Slogandan da anlaşıldığı gibi hep sosyal ördya heöde sözlük karışımı olmuş hissi uyandırdı. Sizler için bunu yazma sebebim ise şimdiden iyi bir kayıt yaparsanız ilerleyen zamanda ekşinin şimdiki eaki yazarları gibi link ve backlink sağlayarak trafik elde edebilirsiniz. Kişisel blog olarak ben sizlere bunu yazımda belirtmek istedim.

Sizler için yazdığım bu yazıyı lütfen değerlendirmeye alın. Yazıyı bir çok arkadaşa ulaşmak için ise paylaşmayı unutmayınız. Puiv Sosyal medyanın kara deliği Nuri Özkan Kişisel Blog

Ekşi tarzı Puiv Sosyal medyanın kara deliği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nuri özkan dedi ki:

    Puivi bende beğendim. Baya iyi bir platform kurmuşlar

Sayfa başına git