Lexus RX SUV araba favorilerim arasında

Lexus RX SUV araba favorilerim arasında
tarihinde eklendi, 326 kez okundu.

Lexus RX SUV araba favorilerim arasında

Yeni araba markalarından olan lexus RX aracı suv versiyonu yani en lüx serisi olan serisini çıkarmış. En sevdiğim spor tarzda yapılmış olan lexus RX suv olan bu seri gerçekten de çok güzel görünüyor. Bu ara arablar hakkında detaylı yazılar yazdım. Volfswagen Golf ve Mercedes GLC serisi hakkında görüşlerimi yazdım. Sizlere bu günde lexusu yazacağım.

RX suv aracı 4×2 ve 4×4 versiyonu olan serisi mevcuttur. Çekiş yönünden güç ve performans arabasıdır. Toyotanın hybirt arabasıdır. Rx serisini lüks araç olarak toyota yapmaktadır. Japon devinim toyota lüx modelidir. 1997 den beri rx serisi üretilmektedir. Bu 2015 de dördüncü serisinin yapıldığı ve suv serisinin de olduğu sraba markasıdır.

Firma sitesini incelediğimde ise lexus rx serisi en fazla satılan hybrit serisi olma özelliğini eklemişler. Tüm satılan hibritten daha fazla hybrit araba satış sayısına ulaşan bir satışa ulaşmışlardır. Bu yüzden de RX suv aracı en fazla satılan hybrit sayısından dahi fazlasatılan modelmiş.  Bunu bir sştede okudum resmi rakamları var mı bilmiyorum. Ama ucuz olursa neden olmasın. Toyota nın yaptığı aeaba gerçi ucuz olmaz ama diğer araçların suv medeline göre yine uygun fiyattadır.

Lexus RX modeli az yakıt tüketimi ve güçlü perfomas durumu ile diğer ürünlerin suv modelinden gayet iyi oerformans da sıçunduğu yazılmış. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim.

Aracın gayet güzel göründüğünü de notlarım arasına almışım. Motor hacmi ve teknik özelliklerini pek anlamadığım için o konular hakkında detaylı yazı yazamayacağım. Aracın iç ve dışa aksamı ve döşemeleri çok harika görünüyor. Onlarında ayrı ayrı fotoğraflarını aşağıda paylaşacağım. Birde küçük bir detay vermek istiyorum. 224 aracın yarıştığı bir fuarda en kusursuz araç seçilen bu htbrit modeli gerçekten de güzel görünüyor. Hem iç hemde dış aksamıyla araba severlerin beğenisini toplayan Lexus markası RX SUV versiyonu benimde favori arabalarım arasına girdi.

Yakın zamanda araba almayı düşünen ve araba araştırmasını yapan birisi olarak dikkatimi hem arabalar çekerken birde faizsiz araba almayı araştırıyorum. Bulduğum bir sistem var. Yazımı yazdım. O sistem ile sizde alışveriş yapabilir. Faiz olmadan araba almak için destek alabilirsiniz.

Şimdi size bu aracın iç ve dış çekimlerini paylaşacağım. Sizde fotoğrafları inceledikten sonra yorum yapmayı görüşleriniz bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git