İdam mı kimyasal hadım mı? Sizce hangisi?

İdam mı kimyasal hadım mı? Sizce hangisi?
tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

İdam mı kimyasal hadım mı?

Herkes şu an bu alınacak kararı beklemekte. Herkes birbrine soruyor söylüyor. İdam mı kimyasal hadım mı? Diye. Bence idam terör suçlarına devlete kastedene çocuk katillerine gelsin. Hadım da kadın tecavüzcülerine canilere ve azılı tecavüzcü katillere.

Kimyasal hadım bu ara gündemde konuşulan en çok merak edilen konulardan birisidir. Bu yüzden de bu gün sizlere bu konuyu yazmak istedim. Çünkü benimde söyleyeceklerim var. Sebebi ise son günlerde şerefsiz sapık ruhlu canilerin mini kızlara istismarlarını duymayan kalmadı heralde, ben ona istismar bile diyemiyorum. Bu düpedüz sapkın ve aşağılık bir vahşet…

İnsanlar korkar oldu 3-5 yaşındaki kız çocuklarını dışarıya bırakmaya. Okula göndermeye. Çünkü her yer kötü her yer pislik oldu. Aşağılık insanlar çoğaldı sapkınlar kol geziyor. Biz bu hale nasıl geldik. Bilemiyorum. Bilmiyoruz. Bunun sebebi caydırıcılığın olmayışı mı yoksa sapkın kitaplar mı bilinçaltında verilen mesajlar mı? Bizim meşhur dizilerimizde görülen tecavüz sahnelerinden mi veya filmler mi yerli yabancı sapık adamların yer aldığı filmler mi? Merak ediyorum. Sebebini merak ediyorum. Gerçekten nasıl geldik bu hale bence söyleyim mi Avrupa birliği adında lanet bir toplum için sokmadıkları durum kalmadı. Bir yandan lgbt dediler özgürlük dediler bilmem ne dediler insanın insan yapan değerden namustan diğer utanma duygusundan herşeyden uzaklaştırdılar. Ne bileyim aklımda çok şey var da diyemediklerim de var.

O yüzden gelsin artık idam mı kimyasal hadım mı ne geliyorsa gelsin. Artık bizi alıştırmasınlar. Korku olsun. Caydırsın cezalar. Birine saldıran bir sapığın hadım olduğunu daha erkeklik duygularının kalmadığını bilsinler. Bilsinler ki ya ona göre yapsınlar yada hiç yapmasınlar böyle alçakça bir şeyi.  Hem çocuk katilleri canice cinayetler kadın tecavüzleri bunların hepsine gelsin idam yada kimyasal hadım hangisi gelecekse ayarlasın düzenlemeler yapılsın en azından insan gibi mertçe yaşarız. 

Sapıklar ona göre davranır. Yapacaksa en azından sonunun ne olduğunu bilir. Yapamaz yapmaya cüret edemez. Anlatabildim mi inşallah da bu gelecek. İdam gelince sallandır hak eden canileri, et bırak sapıkları hadım gitsinler. Hapishaneden çıkınca erkeklikten mahrum kalsın. Demi ama. Yoksa düzelir miyiz başka imkanı var mı? sizce ne olsun. Ne gelsin nasıl bu sapıklar toplumumuzdan ayıklanır. Nasıl? İdam mı kimyasal hadım mı? Size soruyorum artık yetmez mi İnsan demeyin katile baba demeyin katillere. adlı yazıma da bakın. Bunlara sizce de idam getirmek de olmaz mı?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git