Ev Hanımı Youtuber Ayda 2.000 TL kazanıyor

Ev Hanımı Youtuber Ayda 2.000 TL kazanıyor
tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Ev Hanımı Youtuber Ayda 2.000 TL kazanıyor

Son günlerde meşhur Youtuberlik artık ev hanımlarının da en çok uğraştığı ve kazanç sağlamak istediği Ek iş fırsatı oldu. Samsun da Ev hanımı Youtuber Nuran Bilik şu an Youtuber olarak ayda ne kadar kazanıyor. Bu gün sizlere bu haber yapmak istedim.

Birçok insanın hayalidir. Video çekerek para kazanmak. Şu anda Youtuberlar ne kadar kazanıyor az çok medyada da duyuyoruz. Bu yüzden şu anda hemen hemen herkesin hayallerini süslüyor. Bir yerden başlayan herkes ufak tefek videolar çekerek Youtube dünyasına adım atıyor. Youtuber Nuran Bilik‘te bu dünyaya adım attı. Bilik Aildsi adından açtığı Youtube kanalıyla şu anda 115 Bin abonesi ile videolarını paylaşmaya devam ediyor. Yaklaşık her gün bir yemek videosu çeken Nuran Bilik kolay yemek tarifleri adında bu projeyi devam ettirmektedir.

Nuran Bilik Ne Kadar Kazanıyor?

Ailesine katkı maksadıyla ek iş olarak yaptığı ortaya çıkan Nuran Bilik eskiden çalıştığı işten Çocuğun olması ile çıkmış. Daha sonra da evde boş vakti çok olunca da bunu ek iş yaparım diyerek değerlendiren Youtuber şu anda tam olarak aylık 2.000 TL kazanıyor. Youtube gelen reklam kazanç politikasındaki değişimden sonra da bildiğiniz gibi Youtuber olmak artık baya zorlaşmıştı. Bildiğimiz gibi bir çok kullanıcı bu yapılan güncellemeden şikayetçiydi. Fakat Ev hanımı Youtuber Nuran Bilik ise bu politikadaki şartları tamamlayarak kazanç kısmını açmıştı. Kanalında hala videolarını yayımlamaya devam eden Ev hanımı youtuber yeni yemek yapılışı ve tarifleri ile para kazanmaya devam ediyor.

Kanalı da merak edenler için Bilik Ailesi kanalından ulaşabilirler. Sizde pratik yemek yapımı ve tarifleri için kanala bakabilirsiniz. Youtuber Nuran Bilik gerçekleştirdi. Siz neden olmasın. Ek iş için sizlere tavsiyemiz için Yazımıza bakmayı unutmayınız. Nasıl YouTuber olunur?

Kimisi Youtube ile video çekerek para kazanırken kimisi ise kadınların İntagramdan satış yaparak veya reklam yaparak para kazanıyor. Hemen hemen herkes bir şekilde ek iş olarak para kazanıyor. Kimisi ise bizler gibi Site veya Blog yazarak Para kazanmaya çalışıyor. Asıl amaç para kazanmak olmasa da ben Blog yazmayı çok seviyorum. Bu benim Blogum her zaman vakit geçirmek ona içimi dökmeyi Blog hayatına girenlere tavsiyeler vermeyi seviyorum.

Birde Nuran Bilik bu kazanç olayı gündeme gelince de açıklama yapmış “Mutfakta olmayı seviyorum. Bunu gelire dönüştürmek için Youtube kanalı açtım. Şu anda 100 binden fazla takipçim var. İlk kazandığım para ile kamera ses sistemi ve çekim aydınlatması aldım. Şimdi ise asgari ücretten fala maaş alıyorum. Düzenli olarak ise takipçilerim artmaya devam ediyor

Ev Hanımı Youtuber Ayda 2.000 TL kazanıyor Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Nuri kardeşim bir biz parayı bulamadık bu işlerden. 🙂

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      Evet recep hocam biz senle günlük 1-2 tl buluyoruz.Oda ayda en fazla 30-40 TL yapıyor. Ama parayı götüren götürüyor:) Bize göre değil bu işler 🙂 O yüzden yazımı bizi kastetmeden yazdım:)

Sayfa başına git