Başkomutan SİHA’yı imzaladı

Başkomutan SİHA’yı imzaladı
tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

Başkomutan SİHA’yı imzaladı Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan silahlı insansız hava aracı olan SİHA’yı imzaladı. Bu da haberlerin içerisinde seçtiğim detay haberlerdendi. Bunu seçme sebebim ise yerli silahlı hava aracımızın bu günlerde yaptığı icraatlardır. Başkomutan SİHA’yı imzaladı.. Afrin operasyonlarında Mehmetçiğin en büyük yardımcısı oldu. Bu yüzden de Başkomutan SİHA’yı imzaladı. Onun ile bir kaç tane fotoğraf çektirdi. Sizlere hemen fotoğrafları paylaşacağım.

Başkomutanımızın SİHA resimleri hemen aşağıdadır. O resimlerimize bakmayı ve yorum yapmayı unutmayınız. Neden mi Mehmetçiğimiz için Vatan için ve Teröre inat iyi yerlere gitmek içinde paylaşmayı unutmayınız.

Sizde bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum. Böyle yerli teknolojimiz ve savunma sistemlerimizin gelişmesi ve yerli silahları yapmamız gerçekten de gurur verici değil mi? Recep Tayyip Erdoğan bu aracı imzalayarak bir ilke imza attı. Başkomutanın üzerinde deri bir askeri ceket vardı. Üzerinde cumhurbaşkanı forsu da dikkat çekti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git