Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor!

Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor!
tarihinde eklendi, 801 kez okundu.

Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor! Geçtiğimiz günlerde yeni polis kıyafetleri gündeme gelmişti. evet bu yüzden yanlış duymadınız Teşkilatı Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor  Bu haberlerin doğruluğu tartışılırken bu gün tüm karakollara çalışan personelin beden ölçülerinin güncellenmesi gerektiği haberi duyulmuştu. Bunun üzerine Herkes merakla yeni polis kıyafetleri ‘ni merak etmeye araştırmaya başladı.

Tüm polisler bunun yapılması gerektiğini düşünüyor. Son zamanlardaki olaylar ve hainler tarafından kirletilen bu üniforma artık değişmeli diye düşünüyordu. Sanırım artık gerçekten değişimi yaklaştı gibi diyebilirim. Neden mi çünkü Emniyet Genel Müdürlüğü Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor. Bu da demek oluyor ki er yada geç bu kıyafetler yada üniformalar desek de olur, değişecektir.

Yeni Polis Kıyafetleri İhaleye veriliyor olabilir

Yeni Polis üniformaları gerçekten yapılıyor. Sebebi ise kıyafet beden ölçü güncellemesi yapılıyor. Bu da durduk yere yapılmaz. Yani çalışan tüm polislerin beden ölçüleri alınıyor ve merkeze yazı olarak gönderilecek. Buradan bu anlam çıkmaktadır. Zaten Jandarma Yeni kıyafetlere geçince artık emniyet teşkilatının da geçmesi iyi olacaktır. Ne de olsa Jandarma da kır polisi olarak geçmeye başlıyor. Her ikisi de İç İşleri Bakanlığına bağlı olduğu için gerçekten de eş güdüm içinde değişim ve yenileşme şart oldu. Revizyon için Bakan Soylu ilk göreve geldiğinde de bunun sinyallerini vermişti. Yepyeni bir Polis Jandarma olacak artık hainlerin değil vatan sevdalılarının yuvası olacak dedi.

Beden Ölçüleri Güncelleniyor!

Beden ölçüleri güncelleniyor. Sırf bu kıyafetleri personelin bedenine uygun şekilde göndererek ve herkesin ayrı şekilde verilmesi ise ortada adaletin sağlanacağı da iyi bir fikir ve gelişme olacaktır. Arkadaşlar daha önce de bu yazımda görebilirsiniz ki Polis Kıyafetleri 2018 yılında verilecek denmişti. Bu kıyafetler de zaten yazımdaki gibi olacak diye söylendi. Kışlık ise bunların kalın gömlekleri olacağı tıpkı çevik kuvvetin gibi, sert yapıda olacak denilmişti. Sizler için O gündeme gelen üniformaları ekliyorum. Aşağıda bakabilirsiniz.

Emniyet Teşkilatı tarafından Yeni Polis Kıyafetleri İçin Beden Ölçüleri Güncelleniyor. Bu da demek oluyor ki artık Jandarmanın Yeni Kıyafete geçmesinden sonra Emniyet Teşkilatında da polisler yeni üniformaya geçecekler. Bu da yeni bir imaj ve algı getircektir. Buna ilaveten yakın  zamanda birde 3600 ek gösterge gelirse gerçekten polisler hakkını almaya başlayacaklardır. Neden mi? polisler ne mesai parası ne ek görev parası hiçbirini almamaktadır. Bu da demek oluyor ki polisler hakkını alamıyor. Emeklernin karşılığını umarım yakında verirler. Sözlerimi yeni Polis Üniforması resimleri ile sonlandırıyorum. İnşallah en kısa sürede gelir.

Bu Kıyafetler için Görüşleriniz neler? Yorum kısmına yazmayı unutmayınız. Kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git